Heureka fb
Stahněte si aplikaci Mobilní aplikace krmeni.cz pro Android Android a Mobilní aplikace krmeni.cz pro iOS iOS
Zavolejte nám: 737 051 520 (po - pá: 8:00 - 17:00)
košík: prázdný

Přihlášení a registrace

Přihlášení Facebookem

Přihlásit se Facebookem

Škrabadlo ARGI - ELLA 80x34x76cm

Škrabadlo pro kočky Argi – Ella se skluzavkou, patry a prolézačkou, kde si mohou vaši mazlíčkové lehnout, pohrát, nebo ukrýt se na různých úrovních. Produkt je vyrobený z mimořádně odolných materiálů.

Škrabadlo pro kočky Argi – Ella nabízí mnoho možností, kde si vaše kočka určitě najde místo pro lenošení, podřimování, schování nebo hraní a kromě toho je i ideálním místem, na kterém si může obrušovat drápky. Velmi pevná a stabilní základna o rozměrech 34 x 76 cm je vyrobena, stejně jako odpočívadla, z bytelné dřevotřísky. Všechny tyto platformy jsou potaženy pevnou látkou odolnou proti mechanickému poškození, která má strukturu podobnou manšestru a minimalizuje tak riziko zadrhávání a vytahování nitek.

Sloupek, který kočky milují k obrušování drápků, je ze silného kartonu potaženého odolným pásem proti poškrábání a poškození a oproti sisalu u nich nedochází k vytrhávání vláken, takže má mnohem větší životnost. Na produktu je ještě umístěná prolézačka s délkou 25 cm a průměrem 19 cm.

Celý popis produktu


Rozměry: 80 x 34 x 76 cm

Základna: 34 x 76 cm

Celková výška: 80 cm

1. odpočívadlo: O 29 cm

2. odpočívadlo: O 29 cm

Skluzavka: 80 x 20 cm

Prolézačka: O 20 cm x 25 cm

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace