Heureka fb
Stahněte si aplikaci Mobilní aplikace krmeni.cz pro Android Android a Mobilní aplikace krmeni.cz pro iOS iOS
Zavolejte nám: 737 051 520 (po - pá: 8:00 - 17:00)
košík: prázdný

Přihlášení a registrace

Přihlášení Facebookem

Přihlásit se Facebookem

Škrabadlo ARGI - EMMA

Škrabadlo pro kočky Argi - Emma je klasická pomůcka pro vaše miláčky s několika platformami, která rozjasní každý byt! Produkt je z velmi odolných materiálů a hodí se pro koťátka i starší kočičky.

Škrabadlo pro kočky Argi - Emma má dvě patra, na kterýchsi vaše kočička najde místo pro lenošení a pozorování okolí, ale také si bude obrušovat drápky. Velmi pevná a stabilní základna o rozměrech 35 x 35 cm je vyrobena, stejně jako odpočívadla, z bytelné dřevotřísky. Všechny tyto platformy jsou potaženy pevnou látkou odolnou proti mechanickému poškození, která má strukturu podobnou manšestru a minimalizuje tak riziko zadrhávání a vytahování nitek.

Tři sloupky, které kočky milují k obrušování drápků, jsou ze silného kartonu potaženého odolným pásem proti poškrábání a poškození, takže oproti sisalu u nich nedochází k vytrhávání vláken a mají mnohem větší životnost.

Celý popis produktu


Barva: mix

Rozměry: 55 x 35 x 35 cm

Základna: 35 x 35 cm

Celková výška: 55 cm

1. odpočívadlo: 20 x 39 cm

2. odpočívadlo: 22 x 29 cm

Hodnocení tohoto produktu z  Heuréka.cz

26. 04. 2017
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace