Heureka fb
Stahněte si aplikaci Mobilní aplikace krmeni.cz pro Android Android a Mobilní aplikace krmeni.cz pro iOS iOS
Zavolejte nám: 737 051 520 (po - pá: 8:00 - 17:00)
košík: prázdný

Přihlášení a registrace

Přihlášení Facebookem

Přihlásit se Facebookem

Škrabadlo ARGI - LUCY 100x40cm

Škrabadlo pro kočky Argi - Lucy – šedé poskytne vašemu mazlíčkovi možnost obroušení drápků, úkryt i zábavu! Produkt je maximálně stabilní, vyrobený z velmi odolných materiálů a vleze se na něho celá kočičí rodinka!

Škrabadlo pro kočky Argi – Lucy je perfektní pomůcka při péči o kočičku, která napomáhá k obroušení jejich drápků a dodá vašemu mazlíčkovi i zábavu. Maximálně stabilní podstava i patra jsou vyrobeny z bytelné dřevotřísky a jsou  potaženy velmi pevnou a odolnou látkou proti mechanickému poškození, jejíž struktura je podobná manšestru a maximálně snižuje riziko zadrhávání nebo vytahování nitek.

Tři sloupky, na kterých jsou umístěna odpočívadla a úkryt pro kočičku, jsou vyrobeny ze silného a velmi odolného kartonu potaženého pásem proti poškrábání nebo poškození, takže u něho nedochází, na rozdíl od sisalu, k vytrhávání vláken a tím získává mnohonásobně delší životnost. Na nejvyšším patře je zavěšena zábavná hračka, se kterou rád stráví váš kočičí mazlík celé hodiny.


Rozměry: 100 x 40 x 40 cm

Základna: 40 x 40 cm

Celková výška: 100 cm

1. odpočívadlo ve výšce 50 cm: 40 x 40 cm

2. odpočívadlo na vrcholu: O 28 cm

Úkryt: délka 25 cm, O 19 cm

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace