Heureka fb
Stahněte si aplikaci Mobilní aplikace krmeni.cz pro Android Android a Mobilní aplikace krmeni.cz pro iOS iOS
Zavolejte nám: 737 051 520 (po - pá: 8:00 - 17:00)
košík: prázdný

Přihlášení a registrace

Přihlášení Facebookem

Přihlásit se Facebookem

Škrabadlo ARGI - MEGAN 80x40x40cm

Škrabadlo pro kočky Argi – Megan je stabilní škrabací strom s elegantním designem, na kterém si vaše kočička může brousit drápky, odpočívat, nebo se schovat do vyvýšeného doupátka. Vyrobeno z velmi odolných materiálů.

Škrabadlo pro kočky Argi – Megan je umístěno na základně 40 x 40 cm, díky čemuž je velmi stabilní. Podstava je vyrobena, stejně jako odpočívadla, z bytelné dřevotřísky a všechny tyto platformy jsou potaženy pevnou a proti mechanickému poškození odolnou látkou, jejíž struktura se podobá manšestru a maximálně se tak u ní snižuje riziko zadrhávání nebo vytahování nitek.

Škrabací a šplhací sloupek je vyrobený z velmi pevného a silného kartonu, který je potažený odolným pásem proti poškrábání a poškození, takže nedochází, oproti sisalu, k vytrhávání vláken a materiál má mnohem delší životnost. Na sloupku je kromě dvou odpočívadel o průměru 29 cm umístěna pro kočičku i skrýš o délce 25 cm a průměru 19 cm.


Celý popis produktu

Rozměry: 80 x 40 x 40 cm

Základna: 40 x 40 cm

Celková výška: 80 cm

1. odpočívadlo:  29 cm

2. odpočívadlo:  29 cm

Prolézačka:  19 cm

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace