Heureka fb
Stahněte si aplikaci Mobilní aplikace krmeni.cz pro Android Android a Mobilní aplikace krmeni.cz pro iOS iOS
Zavolejte nám: 737 051 520 (po - čt: 6:30 - 21:30, pá: 6:30 - 19:30)
košík: prázdný

Přihlášení a registrace

Přihlášení Facebookem

Přihlásit se Facebookem

Vodítko ARGI nylon reflex fialové

Speciální zpevněné vodítko obsahuje reflexní proužek, který zajistí bezpečnější venčení vašeho pejska.Celý popis produktu

Reflexní vodítko je vyrobeno z polypropylenového materiálu se širokým bezpečnostním proužkem, který je na pásek našitý. Reflexní proužek chrání psa i jeho pána při nižší viditelnosti i na velkou vzdálenost a zároveň zpevňuje vodítko. Při osvícení vodítka reflektory aut vás řidiči na silnici nepřehlédnou a bude tak zajištěna větší bezpečnost vás i vašeho pejska.
Materiál vodítka byl testován, aby ani při dlouhodobém používání nezpůsoboval podráždění kůže psů. Vodítka jsou určena pro všechna plemena, dodávají se ve dvou velikostech a v šesti barevných odstínech. Větší velikost označuje širší pásek a větší karabinku, délka vodítka je stejná.
Toto pevné a praktické vodítko bylo vyrobeno v EU a jeho výrobě předcházely důkladné testy veterinářů i chovatelů v různých podmínkách a při různých příležitostech.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace