ESSENTIAL small SUPERIOR living

3kg Skladem 1 ks 490 Kč
+

ESSENTIAL   small  SUPERIOR living

Nekompromisní krmivo připúraveno z čerstvých kuřat rodu Ross a Cobb, Gressinghamských kachen, skotského lososa, anglického pstruha, sledě a sezónních ryb výhradně lovených v Severním moři. ESSENTIAL SUPERIOR je kompletní krmivo bez obilovin. Tato receptura je velmi vhodná pro dospělé psy všech plemen.

Složení: Kuřecí a kachní maso (čerstvě připravené), kuřecí a kachní moučka (sušené maso z kuřat a kachen), batáty, hrách losos a pstruh, lněné semeno, vejce, kuřecí tuk, brambory, vývar z jater,výhonky z vojtěšky, kvasnice, frukto oligo sacharidy, brusinky, acai, borůvky, moruše, jablka, rajčata, pomeranče, hrušky, mrkev, špenát, květák, mořské řasy, ženšen, zelený čaj, zázvor.

Analytické složky: hrubý protein 30 %, hrubé oleje a tuky 18 %, hrubý popel 8,5 %, hrubá vláknina 3,5 %, vlhkost 8,5 %, omega-6 2,8 %, omega-3 1,6 %, vápník 1,6 %, fosfor 1,2 %.

Nutriční doplňkové látky na 1kg: Vitamín A 15.000 IU, vitamín D3 2.000 IU, taurin 1.500 mg, chelátová forma železa 333 mg, chelátová forma manganu 233 mg, chelátová forma zinku 233 mg, chelátová forma mědi 150 mg.

Obsahuje přírodní konzervační látky a antioxidanty.

Vždy přizpůsobte denní dávku k udržení ideální hmotnosti. První balení krmiva Essential? Doporučujeme pozvolně přejít na krmivo Essential v průběhu 3 až 5 dnů. V případě jakýchkoli dotazů navštivte naše webové stránky.