EUKANUBA SENIOR PLUS

12kg do 7 dnů 1 319 Kč
+
Doprava zdarma

Krmivo Daily Care Senior 9+ je kompletní a vyvážená denní strava určená jeho dispozicím spjatým s věkem.

Obsahuje vysokou hladinu proteinů pomáhající udržovat dobrou tělesnou kondici, štíhlé svaly, kvalitní srst a imunitní systém, důležité antioxidanty, betakaroten a vitamín E na podporu přirozené obranyschopnosti psa, optimální množství vlákniny pro správné trávení a dobře formovanou stolici.

Někdy se zdá, že je váš stárnoucí pes méně šťastný a příležitostně zažívá stavy související s jeho věkem. Speciální strava je vaším spojencem, který vám pomůže, aby se cítil tak dobře, jak to jde.


Složení: sušené kuřecí a krůtí maso (34%, přírodní zdroj glukosaminu a chondroitin sulfátu), kukuřice, pšenice, živočišný tuk, rýže, sušená řepná dužina (2,9%), hydrolyzované živočišné bílkoviny, sušená vejce, sušené pivovarské kvasnice, rybí tuk, fruktooligosacharidy (0,53%), chlorid draselný, chlorid sodný, chlorid sodný, hexametafosfát sodný, lněné semínko, mannanoligosacharidy

Jakostrní znaky: proteiny 30,0%, vlhkost 8%, tuky 15,0%, popeloviny 7,5%, vláknina 3,0%, vápník 1,20%, fosfor 1,0%, vitamín A 14500 m.j./ kg, vitamín D3 950 m.j./ kg, vitamín E (alfatokoferol) 250 g / kg, měď jako síran měďnatý 25 mg / kg, L-carnitin 40 mg / kg, beta-karoten 20 mg / kg, metabolizovatelná energie 3789 kcal / kg.