Heureka fb
Stahněte si aplikaci Mobilní aplikace krmeni.cz pro Android Android a Mobilní aplikace krmeni.cz pro iOS iOS
Zavolejte nám: 737 051 520 (po - pá: 8:00 - 17:00)
košík: prázdný

Přihlášení a registrace

Přihlášení Facebookem

Přihlásit se Facebookem

FELIX kapsa FANTAS. 4x100g

HOVĚZÍ/KUŘE

Kompletní krmivo pro kočky. Balení obsahuje příchuť s : 2x kuře, 2x hovězí

Složení: *s kuřetem - maso a vedlejší výrobky živočišného původu ( z toho kuře 4%) , bílkovinné extrakty rostliného původu, ryby a vedlejší produkty z ryb, minerální látky, cukry.
* s hovězím - maso a vedlejší výrobky živočišného původu ( z toho hovězí 4%) , bílkovinné extrakty rostliného původu, ryby a vedlejší produkty z ryb, minerální látky, cukry.

 

KRÁLÍK/JEHNĚ     

Kompletní krmivo pro kočky. Balení obsahuje příchuť s : 2x králík, 2x jehně

Složení: *s králíkem - maso a vedlejší výrobky živočišného původu ( z toho králík 4%) , bílkovinné extrakty rostliného původu, ryby a vedlejší produkty z ryb, minerální látky, cukry.
* s jehněčím - maso a vedlejší výrobky živočišného původu ( z toho jehněčí 4%) , bílkovinné extrakty rostliného původu, ryby a vedlejší produkty z ryb, minerální látky, cukry.

 

KUŘE/rajče

Kompletní krmivo pro kočky. Balení obsahuje příchuť s : 2x kuře s rajčaty, 2x hovězí s mrkví

Složení: *kuře s rajčaty- maso a vedlejší výrobky živočišného původu (z toho 4% kuře), bílkovinné extrakty rostliného původu, ryby a vedlejší produkty z ryb, zelenina (rajče 4%) minerální látky, cukry.
* hovězí s mrkví- maso a vedlejší výrobky živočišného původu (z toho 4% hovězí) , bílkovinné extrakty rostliného původu, ryby a vedlejší produkty z ryb, zelenina (4% mrkev), minerální látky, cukry.

 

 

Celý popis produktu

Analýza: protein 13.0 %, popel 2.2 %, oleje a tuky 3 %, vlhkost 80.0 %, vláknina 0.5 %, kyselina lineolová 0,2%

 

Doporučené dávkování: Felix je kompletní krmivo pro kočky. Dospělá kočka (o váze 4 kg) dostává až 3-4 kapsičky za den. Březí a kojící kočky: můžete krmit kočku bez omezení, podle toho, kdy má dost. Krmivo by mělo mít při podávání pokojovou teplotu, tak se rozvine jeho chuť a vůně. Čerstvá a pitná voda by měla být vždy k dispozici.

 

Hodnocení tohoto produktu z  Heuréka.cz

23. 09. 2013
  • chutné pro kočky
  • cena
dobré krmení
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace