Heureka fb
Stahněte si aplikaci Mobilní aplikace krmeni.cz pro Android Android a Mobilní aplikace krmeni.cz pro iOS iOS
Zavolejte nám: 737 051 520 (po - pá: 8:00 - 17:00)
košík: prázdný

Přihlášení a registrace

Přihlášení Facebookem

Přihlásit se Facebookem

FELIX kapsa FANTAS. LAHODNÝ výběr v želé

Kompletní krmivo pro kočky. Balení obsahuje příchuť s : 11x s hovězím, 11x s kuřetem,  11x s lososem, 11x s tuňákem

  • S kuřetem: maso a vedlejší výrobky živočišného původu (z toho kuře 4 %), bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb, minerální látky, cukry.
  • S hovězím: maso a vedlejší výrobky živočišného původu (z toho hovězí 4 %), bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb, minerální látky, cukry.
  • S lososem: maso a výrobky živočišného původu, bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb (z toho 4% losos), minerální látky, cukry.
  • S tuňákem: maso a vedlejší výrobky živočišného původu, bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb (z toho 4% tuňák), minerální látky, cukry.

    Analýza: protein 11,5 %, popel 2.5 %, oleje a tuky 2,5 %, vlhkost 82.0 %, vláknina 0.05 %

Doporučené dávkování:Felix je kompletní krmivo pro kočky. Dospělá kočka (o váze 4 kg) dostává až 3-4 kapsičky za den. Březí a kojící kočky: můžete krmit kočku bez omezení, podle toho, kdy má dost. Krmivo by mělo mít při podávání pokojovou teplotu, tak se rozvine jeho chuť a vůně.

Hodnocení tohoto produktu z  Heuréka.cz

05. 04. 2019
chutná
28. 03. 2019
  • Kocourkovi moc chutná.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace