FELIX kapsa FANTASTIC - LAHODNÝ výběr v želé - hovězí, kuřecí, losos, tuňák

44 x 85g Skladem > 5 ks 493 Kč
+

FELIX® Fantastic krmiva vypadají, voní a chutnají tak neodolatelně, jako jídlo, které byste sami uvařili. Každá receptura obsahuje křehké kousky servírované ve šťavnatém želé, aby se Vaše kočka mohla do chutného krmiva pořádně zakousnout.

Opravdu chutnají tak dobře, jak vypadají! Zároveň jsou zdrojem esenciálních omega-6 mastných kyselin a mají správnou kombinaci minerálních látek a vitamínů, aby uspokojily 100 % denních potřeb Vaší kočky.

11 x s hovězím, 11 x s kuřetem, 11 x s lososem, 11 x s tuňákem

SLOŽENÍ:

  • S hovězím - maso a výrobky živočišného původu* (14 %, z toho hovězí 4 %), bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb, minerální látky, cukry.
  • S kuřetem - maso a výrobky živočišného původu* (14 %, z toho kuře 8 %), bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb, minerální látky, cukry.
  • S lososem - maso a výrobky živočišného původu* (12 %), bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb (losos 4 %), minerální látky, cukry.
  • s tuňákem - maso a výrobky živočišného původu* (12 %), bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb (tuňák 4 %), minerální látky, cukry.

*kousky: 44 % masa a výrobků živočišného původu


ANALYTICKÉ SLOŽKY:
Vlhkost 82%, protein 11.5%, obsah tuku 2.5%, obsah anorganických látek 2.5%, hrubá vláknina 0.05%, omega-6 mastné kyseliny 0.4%,


DOPLŇKOVÉ LÁTKY:
Nutriční doplňkové látky: m.j./kg: vit A: 655, vit D3: 100, vit. E:15, mg/kg: síran železnatý monohydrát: (Fe 7.6), jodičnan vápenatý bezvodný: (I: 0.19), síran měďnatý pentahydrát: (Cu: 0.66), síran manganatý monohydrát: (Mn: 1.5), síran zinečnatý monohydrát: (Zn: 13), taurin: 413. Zchutňující látky.