Vzhledem k technické údržbě našeho systému expedujeme objednávky s třídenním zpožděním. Za komplikace se vám moc omlouváme.

FELIX kapsa FANTASTIC v želé 4x100g

HOVĚZÍ/kuře do 7 dnů 51 Kč
+
KRÁLÍK/jehně Skladem > 5 ks 50 Kč
+
LOSOS/platýz do 7 dnů 50 Kč
+

HOVĚZÍ/KUŘE

Balení obsahuje příchuť s: 2x kuře, 2x hovězí
Složení:

  • s kuřetem - maso a vedlejší výrobky živočišného původu (z toho kuře 4 %) , bílkovinné extrakty rostliného původu, ryby a vedlejší produkty z ryb, minerální látky, cukry.
  • s hovězím - maso a vedlejší výrobky živočišného původu (z toho hovězí 4 %) , bílkovinné extrakty rostliného původu, ryby a vedlejší produkty z ryb, minerální látky, cukry.

KRÁLÍK/JEHNĚ     

Balení obsahuje příchuť s: 2x králík, 2x jehně
Složení:

  • s králíkem - maso a vedlejší výrobky živočišného původu (z toho králík 4 %) , bílkovinné extrakty rostliného původu, ryby a vedlejší produkty z ryb, minerální látky, cukry.
  • s jehněčím - maso a vedlejší výrobky živočišného původu (z toho jehněčí 4 %) , bílkovinné extrakty rostliného původu, ryby a vedlejší produkty z ryb, minerální látky, cukry.

LOSOS/PLATÝZ     

Balení obsahuje příchuť s: 2x losos, 2x platýs
Složení:

  • s lososem - maso a vedlejší výrobky živočišného původu , bílkovinné extrakty rostliného původu, ryby a vedlejší produkty z ryb (losos 4 %), minerální látky, cukry.
  • s platýsem - maso a vedlejší výrobky živočišného původu , bílkovinné extrakty rostliného původu, ryby a vedlejší produkty z ryb (platýs 4 %), minerální látky, cukry.

 

 

ANALYTICKÉ SLOŽKY:
Protein 13.0 %, popel 2.2 %, oleje a tuky 3 %, vlhkost 80.0 %, vláknina 0.5 %, kyselina lineolová 0,2%

 

KRMNÝ NÁVOD:
Felix je kompletní krmivo pro kočky. Dospělá kočka (o váze 4 kg) dostává až 3-4 kapsičky za den. Březí a kojící kočky: můžete krmit kočku bez omezení, podle toho, kdy má dost. Krmivo by mělo mít při podávání pokojovou teplotu, tak se rozvine jeho chuť a vůně. Čerstvá a pitná voda by měla být vždy k dispozici.

 

11. 04. 2021

kvalitní zboží

23. 09. 2013
  • chutné pro kočky
  • cena

dobré krmení