Heureka fb
Stahněte si aplikaci Mobilní aplikace krmeni.cz pro Android Android a Mobilní aplikace krmeni.cz pro iOS iOS
Zavolejte nám: 737 051 520 (po - pá: 8:00 - 17:00)
košík: prázdný

Přihlášení a registrace

Přihlášení Facebookem

Přihlásit se Facebookem

FIRSTMATE dog SKOKI ALL LIFE stages

Skoki je vysokokvalitní, vysokohodnotní, bez kukuřice a bez pšenice. S využitím všech přírodních složek, pocházejících z oblasti severozápadního Pacifiku, zahrnuje Skoki kombinaci kuřecího masa a ryby jako primárního zdroje bílkovin. Bohatá na omega 3 a 6 mastné kyselin, díky tomu je tento produkt ideální pro každodenní krmení. Skoki je k dostání v tašce o hmotnosti 18 kilo a je tou správnou volbou pro ekonomicky smýšlejícího zákazníka, který nechce kompromitovat kvalitní suroviny a výrobu.

Celý popis produktu

Složení: Kuřecí moučka, ječmen, ovesná moučka, rýže, kuřecí tuk (konzervovaný směsí tokoferolů), rybí moučka, chlorid draselný, DL-methionin, cholin chlorid, propionan vápenatý, minerály (zinek, železo, mangan, měď, jód, kobalt, selen), vitamíny (vitamín E, vitamín C, vitamín B2, niacin, pantothenan vápenatý, vitamín B1, vitamín A, vitamín B6, kyselina listová, biotin, vitamín B12, vitamín D3), hydrolyzát z korýšů (zdroj glukosaminu)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace