Heureka fb
Stahněte si aplikaci Mobilní aplikace krmeni.cz pro Android Android a Mobilní aplikace krmeni.cz pro iOS iOS
Zavolejte nám: 737 051 520 (po - pá: 8:00 - 17:00)
košík: prázdný

Přihlášení a registrace

Přihlášení Facebookem

Přihlásit se Facebookem

FRIS.pes suché JUNIOR

Krmivo s kuřecím masem, mrkví, mlékem a minerálními látkami pro štěňata. Udržuje zdravou kůži a lesklou srst. Štěňata potřebují ke správnému vývoji až o 40% více energie než dospělý pes. Friskies Junior „Růst a vývoj" je vyvinuto tak, aby poskytovalo štěňatům 100% kompletní a vyváženou výživu. Jedná se o krmivo s vysokým obsahem proteinů, s optimálním obsahem vápníku a vitaminů, plně odpovídající potřebám štěňat.
Velikost granulí jsme u tohoto krmiva je přizpůsobena tak, aby odpovídala menší tlamičce štěňátka. S Friskies Junior si můžete být jisti, že vaše štěňátko vykročí do života tou správnou cestou.

Celý popis produktu

Složení: obiloviny, maso a produkty živočišného původu, bílkovinné extrakty rostlinného původu, oleje a tuky, vedlejší výrobky rostlinného původu, minerální látky, kvasnice, cukry, zelenina, mléko a mléčné výrobky

Jakostní znaky: proteiny 280 g / kg, vlhkost 9,5%, tuky 125 g / kg, popeloviny 75 g / kg, vláknina 18 g / kg, vápník 4g / kg, fosfor 10 g / kg, měď 8 mg / kg, vitamín A 13000 m.j./ kg, vitamín D3 900 m.j./ kg, vitamín E (alfatokoferol) 80 mg / kg.

Hodnocení tohoto produktu z  Heuréka.cz

03. 04. 2019
  • Malé granulky které štěňatům asi opravdu chutnají a jsou po nich vitální a v pohodě. Dostává je i fenka před porodem a při kojení a taky je přijímá velmi dobře.
27. 09. 2018
Malé granulky pro štěňata a navíc jim opravdu chutnají. Používám tohle krmivo jako další v řadě od narození do jednoho roku.
20. 01. 2018
  • štěně - fenka Bernského salašnicého psa x labrador prospívá
Fenečka má krásně lesklou srst, je živá a vitální, krmím nyní 2x denně, nikdy nenechá zbytky at ji ho dám suché, nebo zvlhčené vývarem.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace