Vzhledem k technické údržbě našeho systému expedujeme objednávky s jednodenním zpožděním. Za komplikace se vám moc omlouváme.

PURINA GG savoury cake 85g konzerva

HOVĚZÍ/rajčata do 7 dnů 17 Kč
+
KUŘE/mrkev Skladem > 5 ks 17 Kč
+
JEHNĚ/fazolky do 7 dnů 17 Kč
+

Vaše kočka je opravdový znalec, miluje rozmanitost ve své stravě a vy hledáte stále nové kombinace příchutí a textury, abyste překvapili a potěšili její vytříbenou chuť.

GOURMET Gold Savoury Cake je vynikající řada vyrobená z kvalitních surovin v textuře dortíku, pro delikátní zážitek z krmiva, který si vaše kočka určitě vychutná.

GOURMET Gold Savoury Cake představuje jemně pokrájené kousky s hovězím, kuřetem, jehněčím nebo jinými vytříbenými variantami, pečlivě ochucené jen špetkou omáčky. To vše se snoubí v lahodný dortík a vaše kočka si tak může vychutnat každé sousto.


SLOŽENÍ: 

HOVĚZÍ/rajčata: Složení: maso a vedlejší výrobky živočišného původu (z toho hovězí 4 %), bílkovinné extrakty rostlinného původu, zelenina (sušená rajčata 7 %), ryby a vedlejší výrobky z ryb, minerální látky, cukry.

JEHNĚ/fazolky: Složení: maso a vedlejší výrobky živočišného původu (z toho jehněčí 4 %), bílkovinné extrakty rostlinného původu, zelenina (sušené zelené fazolky 5 %), ryby a vedlejší výrobky z ryb, minerální látky, cukry.

KUŘE/mrkev: Složení: maso a vedlejší výrobky živočišného původu (z toho kuře 4 %), bílkovinné extrakty rostlinného původu, zelenina (sušená mrkev 7 %), ryby a vedlejší výrobky z ryb, minerální látky, cukry.

Analytické složky: Vlhkost: 74,0%, Protein: 17,0%, Surové oleje a tuky: 4,0%, Surový popel: 2,0%, Surová vláknina: 1,1%.

Doplňkové látky: IU / kg: Vit. A: 880; Vtip. D3: 135; mg / kg: monohydrát síranu železnatého 31; Bezvodý jodičnan vápenatý: 0,39; Pentahydrát síranu měďnatého: 3,5; Monohydrát síranu manganatého: 6,1; Monohydrát síranu zinečnatého: 50; Technologické přísady: mg / kg: Cassia guma: 450.

Doporučené dávkování: U průměrné dospělé kočky (o hmotnosti asi 4 kg) se doporučuje podávat 2 až 3 plechovky denně, nejméně ve 2 samostatných dávkách.

Podávejte při pokojové teplotě. Zvíře by mělo mít stálý přístup k čisté, čerstvé pitné vodě.