Z důvodu současných zdravotních opatření může být vaše objednávka odeslána se zpožděním 1 pracovní den.

PURINA GG konzerva KOUSKY SAVOURY cake 4ks/85g

4ks/85g do 7 dnů 75 Kč
+

Vaše kočka je opravdový znalec, miluje rozmanitost ve své stravě a vy hledáte stále nové kombinace příchutí a textury, abyste překvapili a potěšili její vytříbenou chuť.

GOURMET Gold Savoury Cake je vynikající řada vyrobená z kvalitních surovin v textuře dortíku, pro delikátní zážitek z krmiva, který si vaše kočka určitě vychutná.

GOURMET Gold Savoury Cake představuje jemně pokrájené kousky s hovězím, kuřetem, jehněčím nebo jinými vytříbenými variantami, pečlivě ochucené jen špetkou omáčky. To vše se snoubí v lahodný dortík a vaše kočka si tak může vychutnat každé sousto.

HOVĚZÍ/rajčata


Složení: maso a vedlejší výrobky živočišného původu (z toho hovězí 4 %), bílkovinné extrakty rostlinného původu, zelenina (sušená rajčata 7 %), ryby a vedlejší výrobky z ryb, minerální látky, cukry.

JEHNĚ/fazolky

Složení: maso a vedlejší výrobky živočišného původu (z toho jehněčí 4 %), bílkovinné extrakty rostlinného původu, zelenina (sušené zelené fazolky 5 %), ryby a vedlejší výrobky z ryb, minerální látky, cukry

KUŘE/mrkev

Složení: maso a vedlejší výrobky živočišného původu (z toho kuře 4 %), bílkovinné extrakty rostlinného původu, zelenina (sušená mrkev 7 %), ryby a vedlejší výrobky z ryb, minerální látky, cukry.

KRŮTA/špenát

Složení: maso a výrobky živočišného původu (z toho krůta 4 %), bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb, vedlejší výrobky rostlinného původu, minerální látky, zeleniny (0,45 % dehydrovaného špenátu, odpovídá 4 % špenátu), cukry.

Analytické složky: vlhkost 74 %, hrubý protein 17 %, obsah tuku 4 %, obsah anorganických látek 2 %, hrubá vláknina 1,1 %.

09. 05. 2020

Naše kočička má již svůj věk, přišla i o většinu zoubků a tato konzervička jí náramně šmakuje, dobře se kouše, takže perfektní volba.