Heureka fb
Stahněte si aplikaci Mobilní aplikace krmeni.cz pro Android Android a Mobilní aplikace krmeni.cz pro iOS iOS
Zavolejte nám: 737 051 520 (po - pá: 8:00 - 17:00)
košík: prázdný

Přihlášení a registrace

Přihlášení Facebookem

Přihlásit se Facebookem

PURINA GG 6ks/50g MON PETIT

Gourmet Mon Petit je lahodné vlhké krmivo pro dospělé kočky. Šťavnaté kousky masa nebo ryby v chutné omáčce jsou potěšením pro každou kočku. Díky malým porcím v sáčcích má Váš miláček každý den na výběr z několika druhů a příchůtí. Různé druhy také zajišťují pestrost stravy. Gourmet Mon Petit je vyvážený poměrem všech důležitých živin, vitamínů a minerálů nezbytných pro zdravou výživu.
Každý multipack obsahuje tři rozlišné druhy.

Celý popis produktu

HOVĚZÍ / JEHNĚ

 • S hovězím: Maso a výrobky živočišného původu (4% hovězí), rostlinné bílkovinné extrakty, ryba a produkty rybího původu, minerální látky, cukr, kvasnice.
 • S telecím: Maso a výrobky živočišného původu (4% telecí), rostlinné bílkovinné extrakty, ryba a produkty rybího původu, minerální látky, cukr, kvasnice.
 • S jehněčím: Maso a výrobky živočišného původu (4% jehněčí), rostlinné bílkovinné extrakty, ryba a produkty rybího původu, minerální látky, cukr, kvasnice.

  Analytické složky: bílkovina 3%, tuk 3%, vláknina 0,05%, popel 1,6%, vlhkost 81,5%

KUŘE / KRŮTA

 • S kachním: Maso a výrobky živočišného původu (4% kachna), rostlinné bílkovinné extrakty, ryba a produkty rybího původu, minerální látky, cukr, kvasnice.
 • S kuřecím: Maso a výrobky živočišného původu (4% kuřecí), rostlinné bílkovinné extrakty, ryba a produkty rybího původu, minerální látky, cukr, kvasnice.
 • S krůtím: Maso a výrobky živočišného původu (4% krůtím), rostlinné bílkovinné extrakty, ryba a produkty rybího původu, minerální látky, cukr, kvasnice.

  Analytické složky: bílkovina 3%, tuk 3%, vláknina 0,05%, popel 1,6%, vlhkost 81,5%

TUŇÁK/LOSOS

 • Tuňák: Maso a výrobky živočišného původu, rostlinné bílkovinné extrakty, ryba a produkty rybího původu (4% tuňák), minerální látky, cukr, kvasnice.
 • Losos: Maso a výrobky živočišného původu, rostlinné bílkovinné extrakty, ryba a produkty rybího původu (4% losos), minerální látky, cukr, kvasnice.
 • Pstruh: Maso a výrobky živočišného původu, rostlinné bílkovinné extrakty, ryba a produkty rybího původu (4% pstruh), minerální látky, cukr, kvasnice.

  Analytické složky: bílkovina 3%, tuk 3%, vláknina 0,05%, popel 1,6%, vlhkost 81,5%
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace