PURINA GP kapsa SEASIDE DUO ryba 12ks/85g

12 x 85g Skladem > 5 ks 154 Kč
+

GOURMET® Perle s potěšením nabízí výběr lákavých mini filé. Naše kolekce Seaside Duo spojuje čtyři lákavé recepty.

Multipack obsahuje chutné recepty s lososem a treskou, s mořskými rybami a tuňákem, s lososem a bílými rybami, sardinky a tuňákem.Složení:
S LOSOSEM a TRESKOU: maso a výrobky živočišného původu, bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb (z toho losos 4 %, treska 4 %), minerální látky, cukry.

S MOŘSKÝMI RYBAMI a TUŇÁKEM: maso a výrobky živočišného původu, bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb (z toho mořské ryby 4 %, tuňák 4 %), minerální látky, cukry.

S LOSOSEM a BĚLOMASÝMI RYBAMI: maso a výrobky živočišného původu, bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb (z toho losos 4 %, bělomasé ryby 4 %), minerální látky, cukry.

Se SARDINKAMI a TUŇÁKEM: maso a výrobky živočišného původu, bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb (z toho sardinky 4 %, tuňák 4 %), minerální látky, cukry.

Doplňkové látky: Nutriční doplňkové látky: m.j./kg: Vit. A: 1 290; Vit. D3: 200; mg/kg: Fe (E 1): 9,0; I (3b202): 0,2; Cu (E 4): 0,7; Mn (E 5): 1,7; Zn (E 6): 8,9.


Analytické složky: Vlhkost 79 %; Protein 13,5 %; Obsah tuku 3,0 %; Obsah anorganických látek 2,2 %; Hrubá vláknina 0,2 %.


Doporučené dávkování:
Dospělou kočku o průměrné hmotnosti (4 kg) krmte 3 až 4 kapsičkami denně, nejméně ve dvou samostatných dávkách (porcích). Doporučené denní krmné dávky by měly být přizpůsobeny klimatickým podmínkám, úrovni aktivity a fyzické kondici kočky.  Březí a kojící kočky krmte podle jejich potřeby.

Podávejte při pokojové teplotě. Čistá čerstvá voda by měla být vždy k dispozici.