PURINA GP kapsa GRAVY DELIGHT kuře/hovězí

4 x 85g Skladem > 5 ks 55 Kč
+

GOURMET Perle vytvořil Gravy Delight, což je kombinace velké porce omáčky a jemných mini filetek.Pro kočky, které milují omáčku.

Multipack obsahuje:

  • 2x kapsička s kuřetem v omáčce s příchutí grilovaného kuřete.
  • 2x kapsička s hovězím v omáčce s příchutí pečeného hovězího.

Složení:

S kuřetem v omáčce s příchutí grilovaného kuřete - maso a vedlejší výrobky živočišného původu (z toho kuře 4 %), bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb, minerální látky, vedlejší výrobky rostlinného původu, cukry.

S hovězím v omáčce s příchutí pečeného hovězího - maso a výrobky živočišného původu (z toho hovězí 4 %), bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb, minerální látky, vedlejší výrobky rostlinného původu, cukry.

Doplňkové látky:
Nutriční doplňkové látky/kg: vitamin A: 590 m.j., vitamin D3: 90 m.j., síran železnatý monohydrát: 20,8 mg, jodičnan vápenatý bezvodý: 0,26 mg, síran měďnatý pentahydrát: 2,3 mg, síran manganatý monohydrát: 4,1 mg, síran zinečnatý monohydrát: 34 mg.
Senzorické doplňkové látky/kg: aroma grilovaného kuřete: 30 mg, aroma pečeného hovězího: 30 mg.

Analytické složky:

Vlhkost 82 %, protein 11,5 %, obsah tuku 2,5 %, obsah anorganických látek 2,1 %, hrubá vláknina 0,2 %.

Dávkování:

Dospělou kočku o průměrné hmotnosti (4 kg) krmte 4 kapsičkami denně, nejméně ve 2-3 samostatných dávkách. Uvedené krmné dávky jsou určené pro dospělé středně aktivní kočky v přirozeném prostředí. Individuální potřeby se mohou lišit a krmnou dávku je proto nutné přizpůsobit tak, aby si vaše kočka udržela optimální hmotnost. Podávejte při pokojové teplotě. Čistá čerstvá pitná voda by měla být vždy k dispozici.