Hills cat STOMACH/SKIN

1,5kg ( PŘI KOUPI 1KS DOSTANETE 1KS GRATIS) NA OBJEDNÁNÍ do 48 hodin 384 Kč
+
5kg NA OBJEDNÁNÍ do 48 hodin 933 Kč
+
Doprava zdarma

Látky, které obsahuje toto suché krmivo pro dospělé kočky, pomáhají v dosažení zdravé pokožky i lesklé srsti. Navíc je krmivo nápomocno i v regulaci střevní mikroflóry, kterou přivádí zpátky do rovnováhy. Proto je tohle veterináři doporučované krmivo vhodné především pro jedince od 1 roku života, kteří trpí trávicími obtížemi nebo mají sklony k problémům se srstí či pokožkou. Krmivo neobsahuje umělá barviva, aromata ani konzervanty, proto je také dobře stravitelné a pozitivně přijímané i velmi citlivými zvířaty.

Hill's Science Plan Feline Adult Sensitive Stomach & Skin Chicken obsahuje kvalitní živočišné proteiny z kuřete a krůty. Speciální směs vlákniny podporuje zdraví trávicího traktu.Nenasycené mastné omega 3 a 6 kyseliny a další přídružné látky pečují o pokožku, doplňují přírodní oleje a propůjčují srsti opětovný lesk. Navíc disponuje toto chutné suché krmivo i vysokým obsahem klinicky ověřených antioxidantů, stejně jako vyváženým poměrem vitamínů, minerálních látek a stopových prvků. Zkrátka kvalitní krmivo, které bývá zařazováno i veterináři a díky němuž bude mít Vaše kočka zdravou pokožku, srst, i trávicí soustavu.

Kladné účinky:

  • bílkoviny, specifické aminokyseliny: poskytují nezbytné komponenty pro růst srsti a obnovu kožních buněk. Zlepšuje zdravotní stav a vzhled kůže.
  • Omega-3 a Omega-6 mastné kyseliny: pomáhají zabraňovat infekci, zvyšují lesk srsti a udržují hladký povrch kůže.
  • fosfor, hořčík: podporuje dorbý zdravotní stav močového traktu, udržuje pH moči.
  • speciální antioxidační formule pomáhá chránit buňky kůže, které jsou velmi náchylné k oxidačnímu poškození.

Není určeno:

  • Koťata
  • Březí a kojící kočky. Ty by měly být převedeny na na Science Plan Kitten

Složení: Kuřecí a krůtí moučka (min. kuře 37% a min. krůta + kuře 50%), mletá kukuřice, mletá rýže, kukuřičná glutenová moučka, živočišný tuk, sušená celá vejce, rostlinný olej, vnitřnosti, moučka z tuňáka, sůl, DL-methionin, taurin, vitamíny a stopové prvky. Přirozeně konzervováno směsí tokoferolů, kyselinou citronovou a rozmarýnovým extraktem.

Doporučená denní dávka g/den :

Váha kočky g/den
2 kg 30 - 40
3 kg 40 - 55
4 kg 50 - 70
5 kg 60 - 80
6 kg 70 - 95
7+ kg 11 - 13 na kg