750g naskladnime do 24hodin 205 Kč
+
2,5kg naskladnime do 24hodin 558 Kč
+
10kg naskladnime do 24hodin 1 249 Kč
+
Doprava zdarma

Krmivo Hill’s Science Diet Youthful Vitality bylo odborně sestaveno, aby vycházelo z potřeb psů o 7 letech a více. Tato průlomová, patentovaná receptura s mastnými kyselinami a antioxidanty, včetně vitamínů C a E, pomáhá bojovat s příznaky stárnutí na buněčné úrovni.

Ve společnosti Hill’s se zabýváme dopadem výživy na funkci buněk domácích zvířat již více než deset let. Zjistili jsme, jak je proces stárnutí komplikovaný a že mazlíčky zpomaluje mentálně i fyzicky. Naše přesně vyvážená výživa pomáhá mazlíčkům a jejich buňkám během stárnutí. Krmivo Hill’s Science Plan Youthful Vitality bylo odborně sestaveno a obsahuje složky, které pomáhají podporovat:

    Funkci mozku
    Zdravý imunitní systém
    Nádhernou srst
    Energii a vitalitu
    Zdravé zažívací ústrojí

Složení

S kuřetem a rýží: kukuřice, pivovarská rýže (13 %), kuřecí (21 %) a krůtí moučka, ječmen, oves, proteinový hydrolyzát, celé sušené vejce, sojový olej, živočišný tuk, lněné semínko, minerální látky, sušené řepné řízky, sušená mrkev, rajčatové výlisky, sušená citrusová dřen, rybí tuk, sušený špenát, vitamíny, stopové prvky a beta-karoten. S přírodními antioxidanty (směs tokoferolů).