Hills ADULT SMALL/mini LAMB

1,5kg NA OBJEDNÁNÍ do 72 hodin Hlídat 447 Kč
+
Historie ceny
6kg NA OBJEDNÁNÍ do 72 hodin Hlídat 1 308 Kč
+
Historie cenyDoprava zdarma
Zavřít

Hlídat dostupnost produktu

Varianta:  

Katalog: 1004181

Malá velikost, velká dávka lásky. Hill's Science Plan krmivo pro malé a trpasličí dospělé psy s jehněčím a rýží je vytvořeno speciálně pro specifické potřeby malých a trpasličích psů během nejlepších let života. Lahodná jehněčí příchuť pro větší rozmanitost, nejmenší velikost granulí.

  • Vysoce kvalitní jehněčí a rýže pro šetrné, zdravé trávení
  • Výživná směs omega-6 a vitamínu E pro zdravou kůži a krásnou srst
  • Vysoce kvalitní bílkoviny pro svalovou hmotu
  • Obsahuje naši speciální směs antioxidantů pro malá a trpasličí plemena pro celoživotní podporu imunity

100% záruka spokojenosti - pokud nejste z jakéhokoliv důvodu spokojeni, vraťte nespotřebované množství krmiva (min.70% obsahu v originálním balení) v místě zakoupení a dostanete plnou cenu zpět nebo Vám krmivo vyměníme za jiné.

Doporučeno pro: Dospělí psi ve věku 1–6 let, kteří v dospělosti váží do 10 kg.

Nedoporučuje se pro:Štěňata, starší psi (starší než 6 let). Březí nebo kojící feny. Během březosti a laktace by mělo být podáváno krmivo Hill's Science Plan pro malá a trpasličí štěňata.

Lahodná výživa pro dlouhý a šťastný život. Nikdo vás nepřívítá tak vroucně jako váš pes – s každým zavrtěním ocasu a olíznutím s ním sdílíte něco jedinečného. Abyste si společných chvilek mohli užít co nejvíce, nabízíme vám krmivo Hill’s Science Plan.

Obsahuje zdraví prospěšné ingredience a vhodné živiny, aby váš pes dostával tu správnou výživu pro zdravý a šťastný život.K výrobě krmiv používáme suroviny nejvyšší kvality. Tyto suroviny musejí splňovat naše přísné požadavky na čistotu a obsah živin – požadavky vyšší, než je běžný standard.

Složení: Kukuřice, hnědá rýže, pivovarská rýže, pšenice, kukuřičný gluten, jehněčí moučka, ječmen, oves, živočišný tuk, proteinový hydrolyzát, sojová moučka, rostlinný olej, lněné semínko, sušené rajčatové výlisky, sušená citrusová dřeň, špenátový prášek.

Analytické složky: Bílkoviny 24.3%, Tuky 15.5%, Hrubá vláknina 1.8%, Sacharidy (NFE) 52.6%, Vápník 0.85%,  Fosfor 0.75%, Sodík 0.32%, Draslík 0.81%,  Hořčík 0.108%, Vitamín C 125 ppm, Vitamín E 613 IU/kg, Omega-6 mastné kyseliny 3.72%, Popel 5.8%, Beta-karoten 3.49 ppm, Vitamín A 12285 IU/kg, Vitamín D 841 IU/kg


Krmný návod:

  • Upravte dávkování tak, aby byla udržena ideální tělesná hmotnost. V případě nejasností konzultujte s vaším veterinárním lékařem.
  • Podáváte toto krmivo poprvé? Míchejte zvyšující se podíl nového krmiva se snižujícím se podílem dosavadního krmiva v průběhu 7 dnů.
  • Voda musí být vždy k dispozici!
  • S věkem se mohou nutriční potřeby vašeho zvířete měnit. Vždy si to na kontrole ověřte s veterinářem.

 

Denní dávkování

Tělesná hmotnost (kg) Granule gramy
1.5 40
2 50
3 70
4 85
5 100
7.5 140
10 170