Heureka fb
Stahněte si aplikaci Mobilní aplikace krmeni.cz pro Android Android a Mobilní aplikace krmeni.cz pro iOS iOS
Zavolejte nám: 737 051 520 (po - pá: 8:00 - 17:00)
košík: prázdný

Přihlášení a registrace

Přihlášení Facebookem

Přihlásit se Facebookem

Hills VetEssentials PUPPY MINI

Veterinární exkluzivní řada. Kompletní výživa, která naplňuje 5 základních zdravotních potřeb štěňat od 4 týdnů věku pro zdravý růst a optimální vývoj. S klinicky ověřenými hladinami DHA a antioxidantů pro vývoj mozku a imunitního systému.

    Imunita: Klinicky ověřené antioxidanty a vysoká hladina vitamínu E pro podporu zdravého imunitního systému.
    Pohybový systém: precizně vyvážené hladiny minerálů  a omega-3 mastný kyselin pro zdravý vývoj kostí a kloubů štěňat malých plemen.
    Dutina ústní: Dokonale vyvážené množství vitamínů a minerálů pro zdravý vývoj zubů štěňat malých plemen (v dospělosti < 10 kg).
    Kůže a srst: Vysoké hladiny omega-6 mastných kyselin podporují zdravou kůži a lesklou srst.
    Trávení: Vytvořeno pro šetrné a zdravé trávení.

Složení:

Kuřecí: kukuřice, kuřecí (32%) a krůtí moučka, živočišný tuk, proteinový hydrolyzát, sušená řepná dužina, kukuřičná glutenová moučka, minerální látky, rybí olej, lněné semínko, vitamíny, stopové prvky, L-tryptofan, taurin a beta-karoten. S přírodními antioxidanty (směs tokoferolů).

Denní dávkování

Uvedené dávkování je pouze orientační, protože potřeby jednotlivých zvířat se mohou lišit.1 Krmná dávka by měla být upravena tak, aby byla udržena optimální tělesná hmotnost.

Při přechodu z jiného krmiva míchejte postupně zvyšující se množství nového krmiva se snižujícím se množstvím původního krmiva během 7 denního období.

Štěňata

Receptura Science plan™ VetEssentials™ Puppy Mini by měla být zkrmována od odstavu do dosažení dospělosti v 1 roce věku. Při odstavu štěňat přidávejte ke granulím teplou vodu a nechte je nasáknout, až vznikne kaše. Podíl vody postupně snižujte, dokud nebudou štěňata přijímat suché granule.

Potřebná denní dávka se může u jednotlivých štěňat lišit. Denní dávkování by proto mělo být upraveno tak, aby byla zachována optimální tělesná hmotnost, a rozdělena do 2-4 porcí na den (jejich počet se může s přibývajícím věkem snižovat).

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace