26.06.11 Aktuality

Jak dopadla soutěž o nejšikovnějšího pejska?

1.ročník soutěže o nejšikovnějšího pejska je úspěšně za námi. Mimořádně povedená akce Pet Centra s nabitým programem a řadou zajímavých hostů, včetně moderátora rádia City Petra Slívy, přilákala velké množství návštěvníků ze širokého okolí.

Soutěžilo se ve třech disciplínách, které pravidelně doplňovala představení Gym klubu Reda, taneční skupiny Be Free a Školy psích sportů, kde trenérka Eva Bukričová předváděla agility . Kristýna Másilková ukázala Obedience se svojí fenkou SBT Sofinkou a L. Smolíková zase Dog Dancing. Návštěvníci se mohli seznámit se zakrslým prasátkem Pigginkou, které vystupuje v divadle.

Děti si užili zábavné soutěže v podobě malování poslepu, házení míčů do kruhu a opičí dráhy uvnitř prodejny. Někteří vyzkoušeli i jízdu na koních. Pro všechny zúčastněné bylo jistě nejlákavější představení naší šestimetrové krajty tmavé – albínky, kterou si mohli i pohladit. Zajímavé byly i ukázky Králičího hopu v podání L. Šípové-Krejčové - mistryně Švýcarska a více mistryně Německa. Největším překvapením bylo vyhlášení talentu dne. Tohoto úkolu se zhostil Václav Tomšovský – hledač zvířecích talentů pro film. Vítězem se stala slečna Kateřina Penitková s fenkou Kvidou.

Počasí nám opravdu nepřálo, pršelo celý den, ale návštěvníky to neodradilo. Užili si akci až do konce, kdy proběhlo vyhlášení nejlepších závodníků. Soutěžilo se v kategoriích „amatér“ a „profesionál“, rozdělených na skupiny do 12 let a od 13let. V kategorii amatér do 12 let zvítězila slečna Karolína Malá s Mázie. V kategorii amatér od 13 let slečna Romana Balcarová s fenkou Amonsiu. Mezi profesionály získala cenu Maruška Bukričová s fenkou Arsinoe a za starší Kristína Másilková s fenkou Sofie. Ceny předal jednatel společnosti Pet Center Dalimil Čech.

 

Více informací na www.petcenter.cz