Heureka fb
Stahněte si aplikaci Mobilní aplikace krmeni.cz pro Android Android a Mobilní aplikace krmeni.cz pro iOS iOS
Zavolejte nám: 737 051 520 (po - čt: 6:30 - 21:30, pá: 6:30 - 19:30)
košík: prázdný

Přihlášení a registrace

Přihlášení Facebookem

Přihlásit se Facebookem

Kočkolit CAT BEST OKA PLUS

Hrudkující a biologicky odbouratelná podestýlka pro kočky, králíčky a malé hlodavce. Hygienicky čistá, měkká a příjemná pro tlapky.
Cat's Best Öko Plus je vyroben z přírodních rostlinných vláken. Díky tomu je možné likvidovat použitou podestýlku v toaletě, podobně jako toaletní papír.
Výrobek je až 3x úspornější než běžná podestýlka, neboť tekutiny jsou u podestýlky Cat's Best Öko Plus vázány v kapilárním systému přírodních rostlinných vláken mnohem efektivněji. Díky tomu je podestýlka Cat's Best Öko Plus mnohem úspornější ve spotřebě a tím i výrazně cenově výhodnější než mnohé jiné.
Cat's Best Öko Plus může zůstat v toaletě bez nepříjemného zápachu déle, díky efektivní absorbci pachu. Tím se redukují materiálové náklady a pracnost při čištění a naplňování toalety na minimum.
Podestýlka Cat's Best Öko Plus se skládá z pelet rostlinných vláken. Proto je mnohem lehčí a snáze se přenáší než srovnatelná minerální podestýlka. Ušetří Vám při své vysoké efektivitě hmotnost při přepravě a skladovací plochu.

Celý popis produktu

"Kompostovatelný" a "biologicky odbouratelný" není totéž! Podestýlka je v současné době jediná hrudkující podestýlka, která má obě tyto vlastnosti současně. Proto můžete obsah Vaší kočičí toalety vyhodit na kompost nebo do popelnice na bioodpady. Díky redukovanému množství odpadů ušetříte navíc další peníze.

Při výrobě podestýlky Cat's Best Öko Plus se používají ta nejlepší rostlinná vlákna, která jsou získávána z neošetřených domácích jedlí a smrků. Tyto dřeviny jsou průběžně obnovovány. Jejich zhodnocené slouží k udržení přirozených, zdravých lesů.

Hodnocení tohoto produktu z  Heuréka.cz

11. 04. 2016
09. 04. 2016
16. 12. 2015
Výborná kvalita
01. 10. 2015
Stelivo perfektně hrudkuje. Jediné minus je, že ho kočky roznáší kolem WC.
04. 09. 2015
spokojenost
19. 06. 2015
naprostá spokojenost
20. 05. 2015
  • podestýlka je lehká, nepáchne
  • kočka ji vynáší v tlapkách po bytě, ale to každou podestýlku
naše britská kočka nás přinutila pořídit jí dva záchodky, do té doby nám čurala do peřin. Tím pádem má větší spotřebu steliva do dvou toalet, velké balení mi vyhovuje.
23. 03. 2015
  • Bez práce - je to vodou rozpustitelné - tzn. do WC.
Viz. řádek Pro
17. 03. 2015
  • Dobře se absorbuje
Jsem spokojená
22. 02. 2015
  • Bez zápachu, dlouho vydrží
  • roznáší se ...
Objednávám delší dobu, nenašla jsem stelivo, které by bylo lepší jak tohle...nevýhoda je, že se roznáší, ale dlouhá výdrž a je přírodní...
06. 02. 2015
Kdyby se tolik stelivo neroznášelo,100 bodů by dostalo.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace