Heureka fb
Stahněte si aplikaci Mobilní aplikace krmeni.cz pro Android Android a Mobilní aplikace krmeni.cz pro iOS iOS
Zavolejte nám: 737 051 520 (po - pá: 8:00 - 17:00)
košík: prázdný

Přihlášení a registrace

Přihlášení Facebookem

Přihlásit se Facebookem

MENFORSAN hlod. kolínská s vůní PUDRU

Pro naše domácí mazlíčky chceme to nejlepší. Morče, králík, křeček, fretka, ti všichni si zaslouží, aby měli krásný a voňavý kožíšek. Nejenže se o zvířátka pravidelně staráme a pečujeme o ně, také jim však můžeme dopřát ještě lepší péči o jejich kožíšek po koupeli v podobě kolínské vody. Kolínská s pudrovou vůní zajišťuje perfektní svěží a jemnou vůni. Tato kolínská pro hlodavce vytvoří z vašeho zvířecího kamaráda spokojené, čisté a voňavé zvířátko.

Celý popis produktu


Voda je zcela přírodní a je vytvořena speciálně tak, aby poskytovala kožíšku vašeho mazlíčka příjemné a osvěžující aroma. Kolínská voda pro hlodavce má přirozené složení, aby nedráždila pokožku a nepoškozovala čich zvířete. Tento velmi příjemný deodorant má vyvážené pH a neobsahuje alkohol, proto se nemusíte obávat podráždění, alergické reakce nebo kýchání vašeho domácího mazlíčka. Návod k použití: Naneste na ruce a aplikujte na srst po koupeli nebo použijte kartáč a rozneste po celém těle zvířete.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace