Heureka fb
Stahněte si aplikaci Mobilní aplikace krmeni.cz pro Android Android a Mobilní aplikace krmeni.cz pro iOS iOS
Zavolejte nám: 737 051 520 (po - pá: 8:00 - 17:00)
košík: prázdný

Přihlášení a registrace

Přihlášení Facebookem

Přihlásit se Facebookem

MAX and MOLLY obojek CAT - COMIC

Hledáte jedinečný kočičí obojek? Max and Molly obojky jsou nejen cool, ale také super bezpečné a pohodlné!
Vaše kočka si bude užívat jedinečnou sendvičovou konstrukc - dekorativní vrstva extra silného nylonu nahoře, měkké polstrování uvnitř a moderní lehce schnoucí anti-alergenní neoprén dole, který uklidňuje krk vaší kočky.
Všechny obojky značky Max and Molly mají bezpečnostní sponu, která se v případě uvíznutí uvolní, aby nedošlo k uškrcení. Otevírá se, když vaše kočka běží kolem domu nebo skáče na strom a něco ji zachytí.
Výstražný zvoneček může zachránit život ptákům v případě, že je vaše kočka příliš hladová nebo abyste ji mohli najít, pokud se schovává. Malý exta kroužek vám umožní zavěsit vaši oblíbenou ID - značku v případě, že se ztratí.

Celý popis produktu

Upozornění: Pokud hledáte vodítko a postroj pro kočky, můžete si vybrat libovolný z našich odpovídajících postrojů a vodítek Max and Molly pro psy ve velikosti XS!
Jakmile jednou zkusíte - nebudete chtít nic jiného!

Smart ID tag na každém obojku. Unikátní program ochrany ztracených zvířat.
Už jste někdy ztratili svého mazlíčka .. byť jen na 5 minut? Věříme, že každý obojek by měl mít identifikační štítek, který si můžete zaregistrovat online a ostatní tak mají přístup ke všem potřebným informacím, aby se mazlíčci mohli bezpečně vrátit majiteli. Připojte se k programu Exclusive SMART ID TAG programu Max and Molly. Všechny naše obojky mají SMART ID TAG.

Aktivovat online: id.max-molly.com

Velikosti: Pouze jedna velikost

Materiál: Polyester

Pokyny pro údržbu: pouze jemné mytí v pračce.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace