Heureka fb
Stahněte si aplikaci Mobilní aplikace krmeni.cz pro Android Android a Mobilní aplikace krmeni.cz pro iOS iOS
Zavolejte nám: 737 051 520 (po - pá: 8:00 - 17:00)
košík: prázdný

Přihlášení a registrace

Přihlášení Facebookem

Přihlásit se Facebookem
Celkem jste darovali: 120100 Kč
MVDr. Valešová Na dotazy reaguje

MVDr. Veronika Lesiukova

Dobrý den, můj pes bígl z útulku stáří údajně 2,5 roku ale spíš k pěti letům je …

Přejít do poradny

MENFORSAN pták ANTIPARAZITNÍ PUDR

Neodbytný parazitický hmyz dá zabrat lidem, natož pak zvířatům a speciálně ptákům. Naši opeření mazlíčci si zaslouží dokonalou a kvalitní péči. Pozornost věnujeme také opeření ptáčka s cílem zajistit ochranu před otravným hmyzem, který může být nepříjemný, ale hlavně může přenášet nejrůznější nemoci.


Celý popis produktu

 Používáním přírodního práškového repelentu s extraktem z nimbového oleje se váš ptačí kamarád vyhne parazitickému hmyzu, třásněnkám a roztočům a bude pod 100% ochranou.

Váš ptačí přítel bude mít peříčka hladká, čistá, napohled lesklá a perfektně chráněná. Nimbový olej působí jako přírodní insekticid a je prospěšný pro pokožku zvířete, a to bez nežádoucích vedlejších účinků. Navíc obsahuje dezodorační látky, které výborně eliminují pachy. 

Přírodní práškový repelent pro ptáky s extraktem z nimbového oleje můžete používat v rámci prevence, a to nanesením repelentu přímo na ptáka. Pokud se hmyz již nachází v kleci, která díky tomu nevábně voní, aplikujte práškový repelent přímo do klece na stěny, bidýlko, zásobník.

Díky neutrálnímu pH můžete přírodní práškový repelent používat pravidelně a výsledkem bude jemné, hebké a chráněné opeření vašeho domácího mazlíčka.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace