Heureka fb
Stahněte si aplikaci Mobilní aplikace krmeni.cz pro Android Android a Mobilní aplikace krmeni.cz pro iOS iOS
Zavolejte nám: 737 051 520 (po - pá: 8:00 - 17:00)
košík: prázdný

Přihlášení a registrace

Přihlášení Facebookem

Přihlásit se Facebookem
Celkem jste darovali: 119600 Kč
MVDr. Valešová Na dotazy reaguje

MVDr. Veronika Lesiukova

Dobrý den, můj 21 měsíční labrador, se téměř denně jakoby nadrápne. Vypadá t…

Přejít do poradny

MENFORSAN pták ANTIPARAZITNÍ PUDR

Neodbytný parazitický hmyz dá zabrat lidem, natož pak zvířatům a speciálně ptákům. Naši opeření mazlíčci si zaslouží dokonalou a kvalitní péči. Pozornost věnujeme také opeření ptáčka s cílem zajistit ochranu před otravným hmyzem, který může být nepříjemný, ale hlavně může přenášet nejrůznější nemoci.


Celý popis produktu

 Používáním přírodního práškového repelentu s extraktem z nimbového oleje se váš ptačí kamarád vyhne parazitickému hmyzu, třásněnkám a roztočům a bude pod 100% ochranou.

Váš ptačí přítel bude mít peříčka hladká, čistá, napohled lesklá a perfektně chráněná. Nimbový olej působí jako přírodní insekticid a je prospěšný pro pokožku zvířete, a to bez nežádoucích vedlejších účinků. Navíc obsahuje dezodorační látky, které výborně eliminují pachy. 

Přírodní práškový repelent pro ptáky s extraktem z nimbového oleje můžete používat v rámci prevence, a to nanesením repelentu přímo na ptáka. Pokud se hmyz již nachází v kleci, která díky tomu nevábně voní, aplikujte práškový repelent přímo do klece na stěny, bidýlko, zásobník.

Díky neutrálnímu pH můžete přírodní práškový repelent používat pravidelně a výsledkem bude jemné, hebké a chráněné opeření vašeho domácího mazlíčka.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace