Heureka fb
Stahněte si aplikaci Mobilní aplikace krmeni.cz pro Android Android a Mobilní aplikace krmeni.cz pro iOS iOS
Zavolejte nám: 737 051 520 (po - pá: 8:00 - 17:00)
košík: prázdný

Přihlášení a registrace

Přihlášení Facebookem

Přihlásit se Facebookem
Celkem jste darovali: 120100 Kč
MVDr. Valešová Na dotazy reaguje

MVDr. Veronika Lesiukova

Dobrý den, můj pes bígl z útulku stáří údajně 2,5 roku ale spíš k pěti letům je …

Přejít do poradny

MENFORSAN pták ODPUZOVAČ ptáků z okolí

Každý z nás jistě zažil ne moc příjemnou situaci, když si chtěl sednout v parku na lavičku a hle ptačí trus. Co teprve, když ptačí exkrementy máte ve vašem okolí domova, například na verandě, na balkóně, na oknech a jiných místech. Nejenže váš domov nevypadá hezky a ohrožuje to zdraví vás i vaší rodiny, ale také ptačí trus ničí materiál, ze kterého jsou okna, terasy, verandy a balkóny vyrobeny. Řešení je v odpuzovači ptáků, který zaručeně funguje a zažene veškeré nežádoucí ptactvo.

Celý popis produktu

Odpuzovač ptáků zabrání ptákům, aby létali na místa, kam vy nechcete. Speciální složení přípravku je vyrobeno tak, že zápach, který se line po jeho nastříkání, čichem zaznamenají jen opeřenci. Takže se nemusíte bát, že ucítíte nelibou vůni. Pokud pták přistane na místě, kde je aplikován odpuzovač, ihned ho to vyžene, protože prostředek zanechává nepříjemný pach i na ptačích nohách.

Tento produkt odpuzuje všechny druhy ptáků, například holuby, špačky, racky, vrány a vrabce. Odpuzovač zabrání těmto ptákům, aby poškozovali svým trusem vaše okna, balkóny, verandy a terasy. Díky odpuzovači ptáků váš majetek už nebude znehodnocován a vaše zdraví nebude ohroženo viry a bakteriemi, které ptáci a zvláště jejich trus přenáší.

Hodnocení tohoto produktu z  Heuréka.cz

25. 06. 2018
25. 06. 2018
01. 04. 2018
01. 04. 2018
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace