Heureka fb
Stahněte si aplikaci Mobilní aplikace krmeni.cz pro Android Android a Mobilní aplikace krmeni.cz pro iOS iOS
Zavolejte nám: 737 051 520 (po - pá: 8:00 - 18:00)
košík: prázdný

Přihlášení a registrace

Přihlášení Facebookem

Přihlásit se Facebookem

MENFORSAN NEUTRALIZATOR pachu koček

Tento protičpavkový prostředek obsahuje aktivní látky, jako jsou přírodní enzymy, které neutralizují zápach moči a prodlužují dobu výměny podestýlky či kočičích granulí v jejich záchodě. Je také vhodný k odstranění zápachu substrátů používaných jako podestýlka do klecí hlodavců. Produkt nastříkejte přímo do kočičího záchodku nebo na dno klece hlodavců, zjistíte, že přípravek působí okamžitě.

Celý popis produktu


Tento přípravek je zcela ekologický, neškodí lidem ani zvířatům a rostlinám a neničí životní prostředí. Je bezbarvý a bez zápachu. Je také určen pro časté užití, neboť není toxický. Při pravidelném používání tohoto produktu bude spokojený majitel i domácí mazlíček.

Návod k použití:

Nastříkejte pomocí rozprašovače přímo do kočičího záchodu nebo na dno klece tak, aby přípravek působil přímo na příčinu nepříjemného zápachu. Nestírejte a nechte působit až do vyschnutí přípravku.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace