Heureka fb
Stahněte si aplikaci Mobilní aplikace krmeni.cz pro Android Android a Mobilní aplikace krmeni.cz pro iOS iOS
Zavolejte nám: 737 051 520 (po - čt: 6:30 - 21:30, pá: 6:30 - 19:30)
košík: prázdný

Přihlášení a registrace

Přihlášení Facebookem

Přihlásit se Facebookem

MENFORSAN ŠAMPON repelentní, pěnový

Menforsan přírodní repelentní pěnový šampon pro psy a kočky 200 ml

Antiparazitární pěna Menforsan s obsahem přírodních výtažků z margosy a geraniolem je skvělou variantou, pokud se chcete vyhnout použití antiparazitního šamponu, který musíte smývat vodou. Tato pěna se aplikuje přímo do srsti a již se nemusí vodou umývat. Vyhnete se bojům v koupelně se svými čtyřnohými mazlíčky. Pěnu musíte aplikovat rovnoměrně do srsti, nechat chvíli působit. Zbytek pěny byste měli osušit kusem látky a vyčesat srst kartáčem.

Antiparazitární pěna obsahuje výtažky z margosy, která má příznivé účinky na kůži a působí antisepticky a protibakteriálně. Antiparazitní pěkna odpuzuje parazity (blechy, klíšťata, vši a roztoče) a zároveň pečuje o psí a kočičí kůži. Jako insekticid působí v této pěna geraniol, organická látka, která se přirozeně vyskytuje v citronech a esenciálních olejích. Antiparazitární pěna je vhodná pro časté použití u psů a koček.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace