Heureka fb
Stahněte si aplikaci Mobilní aplikace krmeni.cz pro Android Android a Mobilní aplikace krmeni.cz pro iOS iOS
Zavolejte nám: 737 051 520 (po - pá: 8:00 - 17:00)
košík: prázdný

Přihlášení a registrace

Přihlášení Facebookem

Přihlásit se Facebookem

MENFORSAN ÚSTNÍ voda proti tvorbě zub. kamene

Menforsan Ústní voda proti tvorbě zubního kamene pro psy a kočky. Osvěžující a chutný roztok pro kočky a psy, který zabraňuje hromadění zubního plaku a tvorby kamene, řeší zápach z úst.


Celý popis produktu

Obsahuje chlorhexidin antiseptikum proti boji zubního plaku a xylitol, který omezuje zubní plak a tvorbu zubního kamene. Také pomáhá v boji proti zápachu z úst. Při častém používání zabraňuje k rozvoji onemocnění parodontu. Pro optimální účinnost podávejte každý den do pitné vody pro kočky a psy. Neutrální pH. omezuje hromadění zubního plaku a tvorbu zubního kamene brání a omezuje zápach z úst omezuje paradentózu má neutrální pH Aktivní látky v ústní vodě Merforsan chlorhexidin – antiseptikum proti boji zubního plaku xylitol – omezuje zubní plak a tvorbu zubního kamene, pomáhá v boji proti zápachu z úst Aplikace: podávejte každý den do pitné vody pro kočky a psy.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace