Heureka fb
Stahněte si aplikaci Mobilní aplikace krmeni.cz pro Android Android a Mobilní aplikace krmeni.cz pro iOS iOS
Zavolejte nám: 737 051 520 (po - pá: 8:00 - 17:00)
košík: prázdný

Přihlášení a registrace

Přihlášení Facebookem

Přihlásit se Facebookem

BRIT CARE dog PUPPY MILK

Superprémiové mléko pro štěňata Brit Care Puppy Milk je vhodné pro novorozená štěňata, březí a kojící feny a pro psy v rekonvalescenci.

Jedná se o kompletní plnohodnotné krmivo pro novorozená štěňat, od narození do přechodu na granule či jinou štěněčí stravu.

 poskytuje plnohodnotnou nutriční výživu pro osiřelá štěňata

-  zajišťuje optimální růst a zdraví
-  obsahuje Probiotika pro snížení rizika poruchy trávení
-  vysoká stravitelnost
-  podporuje laktaci u feny
-  vhodné pro růst štěňat a psy v rekonvalescenci
-  neobsahuje palmový tuk

Celý popis produktu

Mateřský instinkt a péče jsou základem pro odchov zdravých a prosperujících štěňat. Pokud však dojde k osiření nebo fena nedokáže produkovat dostatečné množství či kvalitu mateřského mléka, je nutná náhrada ve formě vysoce kvalitního mléka pro štěňata. Obsahuje pečlivě vybrané a vysoce stravitelné proteiny s obsahem laktózy velmi podobné mateřskému mléku. Tento přípravek působí příznivě pro trávicí systém štěňat. Neobsahuje škrob (štěňata nevylučují dostatek amylázy, aby mohly škrob trávit) a navíc je obohacen o probiotika, která pomáhají udržovat správnou rovnováhu střevní mikroflóry.

Složení: sušené odstředěné mléko, sušená syrovátka, kokosový olej, kaseinát sodný, dextrosa, fosforečnan vápenatý, uhličitan vápenatý.
Analytické složky: protein 27%, tuk 30%, vláknina 1%, popel 6,4%, vápník 1,1%, fosfor 0,8%, sodík 0,4%
Nutriční aditiva v 1kg: vitamin A, 32 000IU, vitamin D 1 600IU, vitamin E 85mg, vitamin C 52mg, vitamin B1 10mg, vitamin B6 4mg, vitamin B2 4mg, vitamin K3 1mg, niacinamid 50mg, pantothenan vápenatý 8mg, zinek 80mg, železo 32mg, měď 10mg, mangan 8mg, jód 2mg, selen 0,1mg

Krmný návod: Pečlivě smíchejte 1 část sušeného mléka a 3 části teplé vody (40-45 stupňů) a nechte zchladnout na teplotu mateřského těla (38-39 stupňů). Každou krmnou dávku připravujte vždyz čerstvého mléka do umyté a čisté lahve.

Hodnocení tohoto produktu z  Heuréka.cz

09. 11. 2017
  • opět není český návod a příliš vonavé,zhrudkovatělé,lžička nevhodná
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace