Heureka fb
Stahněte si aplikaci Mobilní aplikace krmeni.cz pro Android Android a Mobilní aplikace krmeni.cz pro iOS iOS
Zavolejte nám: 737 051 520 (po - čt: 6:30 - 21:30, pá: 6:30 - 19:30)
košík: prázdný

Přihlášení a registrace

Přihlášení Facebookem

Přihlásit se Facebookem

NATUREA dog GF REGIONAL small

Velikost granulí psího krmiva hraje při každodenním stravování vašeho čtyřnohého kamaráda důležitou roli. Měla by být vhodná a úměrná velikosti konkrétního zvířete: pro větší je vhodné krmivo s granulemi, které je nutí žvýkat, zatímco pro menší by to měly být granule, které jim umožní kousnout a rozlomit je. Tímto jsme zajistili, že bez ohledu na velikost vašeho společníka jsou granule v jeho krmivu přizpůsobeny jeho žvýkacím schopnostem a tělesné hmotnosti.

Tímto způsobem jsme upravili jeden z našich nejlepších receptů Naturea pro naše kamarády, kteří jsou dospělí, a přesto malí, a proto ocení krmivo, které je přirozeně vhodné – i pokud jde o velikost granulí.

Složení: Kuře 51 % (zahrnuje 38 % kuřecí moučky a 13 % čerstvého vykostěného kuřete), sladké brambory 27 %, kuřecí tuk, vojtěška, lněná semena, kuřecí šťáva, lososový olej, minerály, vitaminy, sušená vejce, glukosamin (min. 800 mg/kg), methylsulfonylmethan (min. 800 mg/kg), chondroitin sulfát (min. 550 mg/kg), fruktooligosacharidy, jablko, mrkev, rajče, špenát, psyllium, šípek, heřmánek, kořen lopuchu, máta peprná, měsíček lékařský, mořské řasy, brusinky, pampeliška, anýz, pískavice řecké seno, výtažek z Yucca schidigera, tymián, majoránka, oregano, petržel, šalvěj.

Analytické složky: Hrubá bílkovina: 31.5%, Hrubý tuk: 19%, Hrubá vláknina: 3.5%, Vlhkost: 8.5%, Sacharidy: 29%, Hrubý popel: 8.5%, Metabolizovatelná energie: 373 kCal/100g, Vápník: 1.33%, Fosfor: 1.09%

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace