NEKTON pták NEKTAR PLUS

600g NA OBJEDNÁNÍ do 48 hodin 1 210 Kč
+
Doprava zdarma
1200g NA OBJEDNÁNÍ do 48 hodin 2 034 Kč
+
Doprava zdarma
3000g NA OBJEDNÁNÍ do 48 hodin 4 414 Kč
+
Doprava zdarma

Vyvážené kompletní krmivo určené převážně pro kolibříky, ale také citlivé druhy ptáků, živící se nektarem (např. loriové vousatí) nebo motýly.

NEKTON Nektar Plus se skládá pouze z velmi kvalitních ingrediencí v té nejvyšší kvalitě.  Pokud používáte NEKTON Nektar Plus, není nutné předkládat ptákům žádné další krmivo, ani jiné vitamíny nebo minerály. Obsah karbohydrátů v tomto krmivu nahrazuje rostlinný nektar, který je přirozenou potravou kolibříků a zásobuje ptáky tolik potřebným zdrojem rychlé energie.

Dávkování: pro kolibříky rozmíchejte 13 g NEKTON Nektar Plus (1 odměrná lžička připojená k balení) ve 100 ml teplé pitné vody (cca 25°C). Připravené krmivo v krmítku NEKTON postačí pro 2-3 kolibříky denně. Zvýšení dávek krmiva v dlouhodobém měřítku není vhodné a může být pro ptáky nebezpečné. Pro ostatní druhy ptáků (např. loríčci) rozmíchejte 16 g NEKTON Nektar Plus (1 nadměrně navršená odměrná lžička připojená k balení) ve 100 ml teplé pitné vody (cca 25°C).

Složení: dextróza, fruktóza, včelí pyl, izolát sojového proteinu, sukróza, chlorid sodný, dihydrogen fosforečnan draselný, monohydrát glukonátu vápenatého, fosforečnan vápenatý, chlorid draselný, glycerofosfát vápenatý, uhličitan hořečnatý, kyselina křemičitá, kyselina sorbová, uhličitan vápenatý, olej ze světlice barvířské.