NEKTON pes KEEP COOL

100g NASKLADNÍME do 2 týdnů 383 Kč Hlídat
250g NASKLADNÍME do 2 týdnů 854 Kč Hlídat
Doprava zdarma
Zavřít

Hlídat dostupnost produktu

Varianta:  

Speciální doplněk stravy psů a koček na přírodní bázi, určený pro nervózní, neklidné a agresivní jedince. Snadné dávkování!

NEKTON-Keep-Cool byl vyvinut na základě požadavků psí školy v německém Karlsruhe, která se soustředí na práci se psy, jenž vykazují problémové chování. Úspěšná kombinace přírodních ingrediencí, jako je např. heřmánek, zázvor a chmel s vitamíny skupiny B a aminokyselinou L-tryptophanem zajistila, že psi a kočky se snadněji zklidní, lépe se s nimi pracuje a cvičí a také daleko lépe snášejí stresové situace.

Ať již se jedná o krátkodobý stres ve formě návštěvy veterinárního lékaře, při transportu nebo při ohňostrojích, nebo o dlouhodobou poruchu chování či agresivitu, NEKTON-Keep-Cool je značným pomocníkem.

NEKTON-Keep-Cool není veterinárním přípravkem ani léčivem, je proto volně dostupný. NEKTON-Keep-Cool je vyvinut pro dlouhodobé používání.

Nejedná se o sedativum, ale o čistě přírodní produkt, který dlouhodobě působí na metabolismus zvířat a tím je uvádí do celkové pohody a klidu.

Obrovskou výhodou, kterou NEKTON-Keep-Cool nabízí, je jeho snadné dávkování. Je totiž nabízen ve formě prášku, který se přidá do krmné dávky. Proto odpadá nutnost sledovat, zda Váš pes či kočka spolkli tabletku nebo kapsli, popř. zda ji někde nevyplivli. Nemusíte rovněž drtit tabletky na prášek v případě, že je Vaši nejlepší přátelé nechtějí dobrovolně přijmout. Pomocí dávkovací lžičky, přiložené ke každému balení hravě odměříte přesnou dávku.

SLOŽENÍ:
Kvasnice, syrovátka, chmel, heřmánek, zázvor.


NUTRIČNÍ ADITIVA/KG: 
L-tryptofan 49.000 mg, taurin 40.000 mg, niacinamid 8.000 mg, vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid) 2.000 mg, kyselina foliová 15 mg, vitamin B12 400.000 µg.


GARANTOVANÁ ANALÝZA: 
Surový protein 21.0 %, surový tuk 1.2 %, surový popel 43.8 %, surová vláknina 1.7 %.


DÁVKOVÁNÍ:
Dávkujte podle aktuální váhy psa nebo kočky.
1–10 kg = 2.5 g NEKTON-Keep-Cool,
10–20 kg = 5 g NEKTON-Keep-Cool,
20–45 kg = 7.5 g NEKTON-Keep-Cool,
více než 45 kg = 10 g NEKTON-Keep-Cool.

Vmíchejte do krmiva. Snižte dávky na polovinu po 4 týdnech.

Skladujte v suchu při teplotě 15-25°C, neuchovávejte v chladničce!