NUTRO grain free ADULT large lamb

11,5kg do 7 dnů 1 690 Kč
+
Doprava zdarma

 


NUTRO™ GRAIN FREE™ granule pro dospělé psy velkých plemen s jehněčím jsou vyrobeny bez obilovin a díky tomu jsou pro mnoho psů snadno stravitelné. V rámci filozofie NUTRO™ KRMTE ČISTĚ jsme se zavázali k tomu, že budeme pro psy vyrábět krmivo čisté, autentické a spolehlivé, bez geneticky modifikovaných surovin. Do krmiv nepřidáváme žádná umělá barviva, dochucovadla ani konzervanty. Suché bezlepkové krmivo NUTRO™ GRAIN FREE™ si psi zkrátka zamilují. NUTRO™. KRMTE ČISTĚ.

Hlavní přísadou suchých krmiv pro psy NUTRO™ GRAIN FREE™ jsou vysoce kvalitní živočišné bílkoviny. Zároveň však neobsahují obiloviny. Tato skvělá kombinace usnadňuje mnoha psům trávení a snižuje riziko vzniku problémů způsobených citlivým zažíváním. Díky tomu, že hlavní přísadou jsou živočišné bílkoviny, chutná krmivo skvěle. Vybrané druhy krmiv navíc obsahují čerstvé kuřecí.

  • Vyrobeno bez obilovin; dobře stravitelné
  • Jehněčí je hlavní ingredience
  • Speciálně upraveno pro velké psy
  • Žádná umělá barviva, dochucovadla ani konzervanty
  • Vyrobeno bez geneticky modifikovaných surovin


 

Složení: sušené jehněčí bílkoviny (19%), sušené drůbeží bílkoviny (kuřecí, krůtí, husí, kachní), hráškový škrob, hrachový protein, drůbeží tuk, manihotový škrob, cukrovarské řízky sušené, čočka, hydrolyzát z krůtích jater, slunečnicový olej, minerální látky, extrakt z rozmarýnu.

Analytické složky: protein: 35.2; obsah tuku: 17.6; obsah anorganických látek: 9.5; hrubá vláknina: 1.9.

Doplňkové látky: Vitamin A: 9860 IU, Vitamin D : 1088 IU, Měď (Síran měďnatý pentahydrát): 8.1 mg, Jód (Jodid draselný): 2.0 mg, Mangan (Sulfát manganu, monohydrát): 20.7 mg, Selen (Seleničitan sodný): 0.21 mg, Zinek (Sulfát zinku, monohydrát): 58.7 mg.