NUTRO grain free SENIOR lamb

11,5kg Skladem 1 ks 1 690 Kč
+
Doprava zdarma

 


NUTRO™ GRAIN FREE™ granule pro starší psy s jehněčím jsou bezlepkové a obsahují v porovnání se standardním složením optimální množství vlákniny a nižší obsah tuku, a díky tomu jsou pro mnoho psů lépe stravitelné a jsou i kvalitním krmivem pro psy seniory.

Hlavní přísadou suchých krmiv pro psy NUTRO™ GRAIN FREE™ jsou vysoce kvalitní živočišné bílkoviny. Zároveň však neobsahují obiloviny. Tato skvělá kombinace usnadňuje mnoha psům trávení a snižuje riziko vzniku problémů způsobených citlivým zažíváním. Díky tomu, že hlavní přísadou jsou živočišné bílkoviny, chutná krmivo skvěle. Vybrané druhy krmiv navíc obsahují čerstvé kuřecí.

Naše krmiva jsou vyráběna bez přidání umělých barviv, dochucovadel a konzervantů. Naše suchá krmiva NUTRO™ GRAIN FREE pomáhají psům žít plný a aktivní život.

  • Vyrobeno bez obilovin; dobře stravitelné
  • Jehněčí je hlavní ingredience
  • Optimální množství vlákniny a nižší obsah tuku (oproti suchým krmivům NUTRO™ GRAIN FREE™)
  • Žádná umělá barviva, dochucovadla ani konzervanty; bez pšenice, sóji, mléčných produktů a kukuřice
  • Vyrobeno bez geneticky modifikovaných surovin

Složení: sušené jehněčí bílkoviny (15%), bílkovina z hovězích škvarků, sušené drůbeží bílkoviny (kuřecí, krůtí, husí, kachní), hráškový škrob, čočka, drůbeží tuk, cukrovarské řízky sušené, manihotový škrob, hydrolyzát z krůtích jater, minerální látky, hrachový protein, slunečnicový olej, extrakt z rozmarýnu.

Analytické složky: protein: 37.0; obsah tuku: 15.0; obsah anorganických látek: 10.0; hrubá vláknina: 2.2.

Doplňkové látky: Nutriční doplňkové látky: Vitamin A: 10200 IU, Vitamin D : 1125 IU, Měď (Síran měďnatý pentahydrát): 16.8 mg, Jód (Jodid draselný): 4.2 mg, Mangan (Sulfát manganu, monohydrát): 36.0 mg, Selen (Seleničitan sodný): 0.20 mg, Zinek (Sulfát zinku, monohydrát): 102 mg.