NUTRO LIMITED INGREDIENT diet ADULT large

9,5kg Skladem 3 ks 1 790 Kč
+
Doprava zdarma

 


NUTRO™ LIMITED INGREDIENT granule pro dospělé psy velkých plemen s jehněčím jsou vyrobeny z (nejvýše) 10 přísad a dále vitaminů a minerálů. Jehněčí je jediný zdroj živočišných bílkovin, a toto krmivo je navíc vyrobeno bez obilovin. Naše řada krmiv LIMITED INGREDIENT je hypoalergenní, a je tak obzvlášť vhodná pro psy s citlivým zažíváním. Suché krmivo je speciálně upraveno, aby bylo tím nejkvalitnějším krmivem pro velká plemena psů. Hypoalergenní krmivo NUTRO™ LIMITED INGREDIENT si psi zkrátka zamilují.

V rámci naší filozofie NUTRO™ KRMTE ČISTĚ jsme se zavázali k tomu, že budeme vyrábět krmivo  čisté, autentické a spolehlivé, bez geneticky modifikovaných surovin. Do krmiv nepřidáváme žádná umělá barviva, dochucovadla ani konzervanty. Naše řada krmiv LIMITED INGREDIENT může pomoci psům s citlivým zažíváním vést plný a aktivní život. Hypoalergenní krmivo NUTRO™ LIMITED INGREDIENT si psi zkrátka zamilují.

  • Vyrobeno z (nejvýše) 10 přísad a dále vitaminů a minerálů
  • Jeden zdroj živočišných bílkovin (žádné hovězí nebo drůbeží přísady)
  • Vyrobeno bez obilovin, pšenice, sóji, mléčných produktů a kukuřice
  • Hypoalergenní – ideální pro psy s citlivým zažíváním
  • Vyrobeno bez geneticky modifikovaných surovin

Složení: sušené jehněčí bílkoviny (27%), hráškový škrob, čočka, sušené brambory, řepkový olej, hrachový protein, minerální látky, příchuť rostlinného původu, sušená jablečná dužina, extrakt z rozmarýnu.

Analytické složky: protein: 25.9; obsah tuku: 11.0; obsah anorganických látek: 9.0; hrubá vláknina: 1.8.

Doplňkové látky: Nutriční doplňkové látky: Vitamin A: 13600 IU, Vitamin D : 1500 IU, Měď (Síran měďnatý pentahydrát): 4.5 mg, Jód (Jodid draselný): 1.1 mg, Mangan (Sulfát manganu, monohydrát): 22.5 mg, Selen (Seleničitan sodný): 0.35 mg, Zinek (Sulfát zinku, monohydrát): 63.8 mg.