Heureka fb
Stahněte si aplikaci Mobilní aplikace krmeni.cz pro Android Android a Mobilní aplikace krmeni.cz pro iOS iOS
Zavolejte nám: 737 051 520 (po - pá: 8:00 - 18:00)
košík: prázdný

Přihlášení a registrace

Přihlášení Facebookem

Přihlásit se Facebookem

OLIVERS cat GF ADULT/senior/sterilised chicken

Olivers Adult/Senior Sterilized Grain Free Chicken je kompletní a vyvážené krmivo pro dospělé kočky, seniory a kočky kastrované. Vysoký obsah kuřecího masa, nízký obsah tuku a vyvážené omega-3 a omega-6 mastné kyseliny ve špičkové kvalitě Olivers dávají záruku, že vaše kočička dostane každý den optimální koktejl živin, které jsou nezbytné pro její zdravý život.

Celý popis produktu

Vlastnosti:

Urinární péče - Nízký obsah minerálů a solí pomáhá optimalizovat kyselost moči a snižuje riziko vzniku močových kamenů. Proto je krmivo vhodné pro kastrované kočky.

Prevence chomáčků – vysoký obsah vlákniny napomáhá snadnějšímu průchodu trávicím traktem a tak se spolknuté chlupy nezadrhnou a netvoří chomáčky.

Zdravé klouby - obsah rybího tuku, glukosaminu a chondroitinu z přírodních zdrojů jsou důležitými stavebními kameny pro zachování zdravých a pružných kloubů. Obsahové látky prospívají také rostoucím namáhaným kloubům a mají též schopnost redukovat bolest a ztuhlost kloubů při artritidě.

Dokonalá srst a pokožka – díky vysokému množství přirozených živočišných bílkovin a přidanému rybímu tuku Olivers příznivě ovlivňuje kvalitu srsti i pokožky. Srst je zdravá a hladká, pokožka suchá a jemná. 

Imunitní ochrana – vysoký obsah rybího oleje, přírodních antioxidantů a vitaminů má příznivý účinek na imunitní systém. BOOST Olivers AURA je kombinace bylin, plodů, ovoce, zeleniny, včelího pylu a zeleného čaje, která podporuje imunitní systém.

Specifikace:

  • 40% drůbežího a vepřového masa (v sušině)
  • použity pouze nejkvalitnější skandinávské suroviny
  • neobsahuje lepek
  • neobsahuje pšenici, sóju ani kukuřici, aby se maximálně snížilo riziko rozvoje alergie u vaší kočky
  • neobsahuje žádné vedlejší masné produkty, pouze přírodní složky, které jsou schváleny pro lidskou spotřebu
  • přírodně konzervováno

Složení:

Čerstvé drůbeží maso (20%), bramborový škrob, drůbeží bílkoviny (sušené, 10%), bramborový protein, vepřový protein (sušený), sušený hrách, brambory moučka, sušené řepné řízky, hydrolyzovaný protein, celulózová vlákna, moučka z jater, drůbeží tuk, lněné semínko, uhličitan vápenatý , prášek z čekanky (FOS), rybí tuk, extrakt z kvasnic (MOS), sušené borůvky, sušené brusinky, extrakt z juky

Analytické složky: Hrubý protein: 34%, Surový olej a hrubý tuk: 11%, Hrubá vláknina: 5,5%, Hrubý popel: 5,9%, Vápník: 0,9%, Fosfor: 0,8%, Omega 3: 0,42%, Omega 6: 1,2%

Doplňkové látky na 1kg: Vitamín A: 17 000IU, Vitamín D3: 1 500IU, Vitamín E: 150mg, Zinek (oxid zinečnatý) 30mg, Zinek (chelát zinku): 40mg, Měď (pentahydrát síranu měďnatého): 10mg, Jód (jodid vápenatý): 2mg, Selen (jako seleničitan sodný), 0,2mg, taurin 1300mg

Technologické doplňkové látky: antioxidanty (výtažky bohaté na tokoferol přírodního původu)

Energetická hodnota: 355 kcal/100 g

Dávkování

Krmiva (g / den)
tělesná hmotnost udržení váhy hubnutí
2 kg 45 50
3 kg 60 55
4 kg 70 65
5 kg 85 70
6 kg 95 75
7 kg 105 80
8 kg 115 85
9 kg 125 90
10 kg 130 90

Nezapomeňte: Jestliže přecházíte z jiného druhu krmiva, doporučujeme postupně snižovat dávku původního a zvyšovat dávku nového krmiva, až přejdete zcela na nové krmivo. Tento proces může trvat zhruba týden. Většina koček si sama reguluje množství potravy, jejich nároky na krmení se mohou lišit, v závislosti na plemeni, věku, tělesné aktivitě a prostředí, ve kterém žije. 

Olivers Adult/Senior Sterilized Grain Free Chicken je vyroben z vybraných kvalitních surovin bez použití umělých přísad. Záměrně neobsahuje obilí ani sóju, aby se maximálně snížilo riziko rozvoje alergie u vaší kočky. Vezměte prosím na vědomí, že suroviny ve všech produktech Oliver’s jsou vybrány tak, aby odpovídaly fázi vývoje a energetické potřebě každé kočky. Proto byste si měli vybrat krmivo, které odpovídá věku a potřebě energie vaší kočky.

Skladování: 
Ideální je skladování v originálním potravinovém kbelíku Olivers. Je vzduchotěsný, takže uchovává obsah vitaminů i jedinečnou chuť. Kbelík i lopatka jsou schváleny pro uchovávání a manipulaci s lidskými potravinami. Umístěte kbelík na suchém místě při teplotě 5 – 20°C.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace