Heureka fb
Stahněte si aplikaci Mobilní aplikace krmeni.cz pro Android Android a Mobilní aplikace krmeni.cz pro iOS iOS
Zavolejte nám: 737 051 520 (po - pá: 8:00 - 18:00)
košík: prázdný

Přihlášení a registrace

Přihlášení Facebookem

Přihlásit se Facebookem

OLIVERS cat GF KITTEN

Olivers KITTEN je kompletní, lehce stravitelné krmivo pro koťata vyrobeno z vynikajících pečlivě vybraných skandinávských surovin. Vysoký obsah drůbežího masa spolu s norským lososem zajišťují koťátku energii a optimální množství kalorií pro plnohodnotný start do života. Vyvážené množství vápníku a fosforu přispívá ke správnému růstu a vývoji kostí. 
Oliver’s KITTEN je ideální krmivo nejen pro koťata, ale také pro březí a kojící kočky.
Celý popis produktu
Specifikace krmiva:
  • 57% masa
  • použity pouze nejkvalitnější skandinávské suroviny
  • neobsahuje pšenici, žito, ječmen, sóju ani rýži, aby se maximálně snížilo riziko rozvoje alergie u vašeho psa
  • neobsahuje žádné vedlejší masné produkty, pouze přírodní složky, které jsou schváleny pro lidskou spotřebu
  • přírodně konzervováno

Podíl masa: kuřecí, krůtí a kachní produkty:  45%, ryba 12%

Vlastnosti:

Kontrola růstu – pečlivě kontrolovaný obsah kalorií, vápníku a fosforu pro zajištění správného vývoje kostí a kloubů kotěte. Nevyvážená strava může vést k trvalému poškození kostí a kloubů.

Zdravé klouby – rybí tuk (zdroj vitaminu D), glukosamin a chondroitin z přírodních zdrojů jsou důležité pro stavbu a udržení zdravých kloubů a pružných chrupavek. Chrání klouby při tělesné námaze a jsou důležité pro růst a vývoj kloubů. Obsahové látky také zmírňují bolestivost a ztuhlost artritických kloubů.
Správné trávení – Oliver’s DIGESTION BOOST a Oliver’s TRIPLE FIBERPLAN je unikátní složka potravy, obsahující kvasinkovou kulturu, Yucca shidigera a vlákninu, pomáhá zajistit dobré trávení a vstřebávání živin.

Silné svaly – vysoký obsah živočišných bílkovin v nejlepší kvalitě pro optimální vstřebávání bílkovin a jejich využití ke stavbě a udržování svalů.

Imunitní ochrana – vysoký obsah rybího oleje, přírodních antioxidantů a vitaminů má příznivý účinek na imunitní systém. BOOST Oliver’s AURA je kombinace bylin, plodů, ovoce, zeleniny, včelího pylu a zeleného čaje, která podporuje imunitní systém.

Dokonalá srst a pokožka – díky vysokému množství přirozených živočišných bílkovin a přidanému rybímu tuku Oliver’s příznivě ovlivňuje kvalitu srsti i pokožky. Srst je zdravá a hladká, pokožka suchá a jemná.


Složení:

Čerstvá drůbež 20%, bramborová mouka, sušená drůbeží bílkovina 15%, sušená vepřová bílkovina, drůbeží tuk, bramborová bílkovina, sušený hrášek, sušené řepné řízky (bez curku), hydrolyzovaný protein, pečená játra, lněné semínko,  uhličitan vápenatý, rybí olej, extrakt z čekanky (FOS), kvasnicový extrakt (MOS), kolostrum (0,3%), sušené borůvky, sušené brusinky, extrakt z juky

Analytické složky: Hrubý protein: 37%, surový olej a tuk: 18%, hrubý popel: 6,6%, hrubá vláknina: 2%, vápník: 1,25%, fosfor 1,0%, Omega 3: 0,56%, Omega 6: 2,6%., voda: 8%

Doplňkové látky na 1kg: Vitamin A 17 000 IU, Vitamin D3 1 500 IU, Vitamin E 150 mg, Měď ( ve formě síranu mědnatého, pentahydrát ) 10 mg, Zinek (jako oxid zinečnatý) 30 mg, Zinek (jako chelát zinku) 40 mg, Jod (jako jodičnan vápenatý, bezvodý) 2 mg, Selen (jako seleničitanu sodného) 0,2 mg, Taurin 1 300 mg.

Energetická hodnota: 406kcal/100g

Doporučené dávkování:

Váha kočky
1 kg
2 kg
3 kg
4 kg
5 kg
denní krmná dávka
35-40 g
55-60 g
70-80 g
85-100 g
100-115 g

Kočka musí mít vždy přístup k čerstvé vodě.

Nezapomeňte: v prvních týdnech podávejte krmivo namočené v teplé vodě. Jakmile jsou koťata odstavena, mohou přejít na suché krmivo. Jestliže přecházíte z jiného druhu krmiva, postupně snižujte dávku původního a navyšujte dávku nového krmiva, až přejdete zcela na nové krmivo. Tento proces může trvat zhruba týden. Většina koťat si sama reguluje množství potravy, jejich nároky na krmení se mohou lišit, v závislosti na plemeni, věku a tělesné aktivitě. Olivers KITTEN je krmivo nejen pro koťata, ale také pro březí a kojící kočky. Vezměte prosím na vědomí, že kojící kočka může potřebovat dvoj- až trojnásobný denní příjem potravy.

Skladování:

Ideální je skladování v originálním potravinovém kbelíku Oliver. Je vzduchotěsný, takže uchovává obsah vitaminů i jedinečnou chuť. Kbelík i lopatka jsou schváleny pro uchovávání a manipulaci s lidskými potravinami. Umístěte kbelík na suchém místě při teplotě 5 – 20°C.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace