Heureka fb
Stahněte si aplikaci Mobilní aplikace krmeni.cz pro Android Android a Mobilní aplikace krmeni.cz pro iOS iOS
Zavolejte nám: 737 051 520 (po - pá: 8:00 - 18:00)
košík: prázdný

Přihlášení a registrace

Přihlášení Facebookem

Přihlásit se Facebookem

OLIVERS dog PUPPY classic

Olivers Puppy Classic je kompletní a vyvážené krmivo pro štěňata malých a středních plemen bez obilovin. Puppy je speciálně vyvinutá receptura pro štěňata s vysokým obsahem kuřecho masa, vyváženým množstvím vápníku a fosforu a optimální hladinou omega-3 (včetně DHA) a omega-6 mastných kyselin, které přispívají ke vývoji štěněte.

Olivers Puppy je formulováno v souladu s vysokými standardy kvality OLIVER'S a obsahuje správný poměr všech základních živin, které štěňata potřebují každý den. Je také obohaceno o další živiny, které jsou přínosem pro zdraví vašeho štěněte.

Celý popis produktu

Strava je proto optimalizována a obsahuje unikátní složky potravy: OLIVER’S TRIPLE FIBERPLAN, OLIVER’S FLEX-C, OLIVER’S OMEGA-3 BOOST, OLIVER’S DIGESTION BOOST a OLIVER’S AURA BOOST.

Toto krmivo je vyrobeno z nejkvalitnějších surovin, bez umělých barviv, aromat a konzervačních látek.

Olivers Puppy classic

  • pro štěňata malých a středních plemen s konečnou váhou 25kg v dospělosti
  • 30% masa (kuřecí, kachní, krůtí a losos) (v sušině)
  • vejce
  • použity pouze nejkvalitnější skandinávské suroviny
  • neobsahuje pšenici ani sóju, aby se maximálně snížilo riziko rozvoje alergie u vašeho psa
  • neobsahuje žádné vedlejší masné produkty, pouze přírodní složky, které jsou schváleny pro lidskou spotřebu
  • přírodně konzervováno

Vlastnosti:

Zdravé klouby – rybí tuk (zdroj vitaminu D), glukosamin a chondroitin z přírodních zdrojů jsou důležité pro stavbu a udržení zdravých kloubů a pružných chrupavek. Chrání klouby při tělesné námaze a jsou důležité pro růst a vývoj kloubů. Obsahové látky také zmírňují bolestivost a ztuhlost artritických kloubů.

Správné trávení – Oliver’s DIGESTION BOOST a Oliver’s TRIPLE FIBERPLAN je unikátní složka potravy, obsahující kvasinkovou kulturu, Yucca shidigera a vlákninu, pomáhá zajistit dobré trávení a vstřebávání živin.

Silné svaly – vysoký obsah živočišných bílkovin v nejlepší kvalitě pro optimální vstřebávání bílkovin a jejich využití ke stavbě a udržování svalů.

Imunitní ochrana – vysoký obsah rybího oleje, přírodních antioxidantů a vitaminů má příznivý účinek na imunitní systém. BOOST Oliver’s AURA je kombinace bylin, plodů, ovoce, zeleniny, včelího pylu a zeleného čaje, která podporuje imunitní systém.

Dokonalá srst a pokožka – díky vysokému množství přirozených živočišných bílkovin a přidanému rybímu tuku Oliver’s příznivě ovlivňuje kvalitu srsti i pokožky. Srst je zdravá a hladká, pokožka suchá a jemná.


Složení:

Sušené kuřecí, krůtí a kachní maso (celkem min. 20%, 83% kuřecí maso, 12% krůtí, 5% kachna), proso, ovesné vločky, drůbeží tuk, rýže, hrách, čerstvé kuřecí a krůtí maso (celkem min 7%, 60% kuřecí maso, 40% krůtí), bramborový protein, čirok, sušená řepná dužina, bílkovinný hydrolyzát, lněné semínko, moučka z lososa, rybí olej, sušené kvasnice, sušená vejce, chlorid sodný, pórek, mrkev, rajčata, brusinka, čekanky, borůvka, glukosamin, chondroitin, květ měsíčku, petržel, extrakt z juky, přírodní antioxidanty

Analytické složky: Hrubý protein 30%, Surový olej a hrubý tuk: 16%, Hrubá vláknina: 2,5%, Hrubý popel: 6%, vápník: 1,2%, fosfor: 0,9%, omega 3: 0,6%, omega 6: 2,83%.

Doplňkové látky na 1kg: Vitamin A (retinol-acetát): 14500 IU, Vitamin D3 (cholekalciferol) 2000 IU, Vitamin E (alfa-tokoferol-acetát) 100 mg, 160 mg monohydrát síranu železnatého (železo 40 mg), síran zinečnatý monohydrát 135 mg, (zinek 40 mg), síran manganatý monohydrát 105 mg (mangan 35 mg), síran měďnatý pentahydrát 60 mg (měď 15 mg), jodičnan vápenatý bezvodý 1.6mg (jód 1 mg), seleničitan sodný 0.6mg (selen 0,3 mg), L-karnitin 200 mg

Energetická hodnota: 395 kcal/100g

Krmná dávka Olivers Puppy classic

Namočíte-li Olivers Puppy classic do vody, můžete jím krmit štěňata štěňata malých a středních plemen od 3 – 4 týdnů věku.

Štěně s konečnou hmotností 1–15 kg:   Olivers Puppy pro štěňata ve věku od 8 týdnů do 10 – 12 měsíců

Štěně s konečnou hmotností 15 – 25 kg:  Olivers Puppy pro štěňata ve věku od 8 týdnů do 3 – 4 měsíců, pak přejít na Olivers LARGE BREED Pupy.

Oliver's Start classic můžete svému pejskovi podávat suché nebo navlhčené vodou. Je velmi důležité aby pejsek měl po celý den přístup k čerstvé vodě.

Nezapomeňte: změna stravy může být hodně razantní pro žaludek vašeho štěňátka. Proto doporučujeme pokračovat v krmivu, kterým bylo krmeno od chovatele. Pokud jej chcete převést na jiný druh krmiva, smíchejte původní krmivo s novým a to tak, že během několika dnů podíl původního krmiva postupně snižujete a podíl nového krmiva zvyšujete, až nakonec krmivo vyměníte. Nezapomeňte, že každý pes i štěně má jinou potřebu energie. Krmné dávky jsou pouze orientační.
Každý z produktů Oliver’s svým složením a obsahem energie vyhovuje takové fázi života psa, pro kterou je určen. Proto byste si měli vybrat takový druh krmiva, který je vhodný pro vašeho psa právě v daném období života.
Pes je zvíře, které potřebuje jíst stejné jídlo, ve stejnou dobu každý den. Množství potřebného krmiva se může lišit v závislosti na plemeni, temperamentu, energetické zátěži, klimatických podmínkách a podobně.
Námi doporučenou krmnou dávku tedy berte pouze jako vodítko pro výživu toho svého psího parťáka.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace