Heureka fb
Stahněte si aplikaci Mobilní aplikace krmeni.cz pro Android Android a Mobilní aplikace krmeni.cz pro iOS iOS
Zavolejte nám: 737 051 520 (po - čt: 6:30 - 19:30, pá: 6:30 - 17:30)
košík: prázdný

Přihlášení a registrace

Přihlášení Facebookem

Přihlásit se Facebookem

ORIJEN TUNDRA

GRANULE ORIJEN TUNDRA SE VYZNAČUJÍ OBSAHEM MASA Z  VOLNĚ CHOVANÉ ZVĚŘINY, BIZONA A LOSA, MASA  VOLNĚ CHOVANÉ KACHNY A KŘEPELKY A PSTRUHA DUHOVÉHO – VŠE JE DO NAŠICH KUCHYNÍ DODÁVÁNO ČERSTVÉ A LEHCE MRAZEM SUŠENÉ TAK, ABY BYLY UCHOVÁNY ZDRAVÍ PROSPĚŠNÉ LÁTKY A CHUŤ.

Celý popis produktu

Složení:
Zvěřina (mletá s kostmi)*, kachna (mletá s kostmi) *, pstruh duhový*, bizon (mletý s kostmi) *, los (mletý s kostmi) *, křepelka (mletá s kostmi) *, kachní játra*, kachní srdce*, listy špenátu*, hrachová vláknina, dršťky z bizona*, losí játra*, losí srdce*, losí ledviny*, mletá slunečnicová semínka, celá dýně*, dýně máslová*, mrkev*, brusinky*, borůvky*, ostružiny*, jablka Red Delicious*, hrušky Bartlett*, švestky Red Heart*, meruňky Tilton *, hnědá mořská řasa*, směs tokoferolů, kořen čekanky obecné*, kořen smetanky lékařské*, saturejka zahradní, lístky máty peprné*, kořen zázvoru*.

Analytické složky
Hrubý protein 37%, Hrubý tuk (min.) 34%, Hrubá vláknina (max.) 5%, vlhkost (max.) 4%, vápník (min./max) 1,7%, fosfor (min./max) 1,4%, omega-6 (min.) 3%, omega-3 (min.) 1%

ABY SI VÁŠ PES MAXIMÁLNĚ POCHUTNAL NA ČERSTVÉ A LAHODNÉ CHUTI MEDAILONKŮ ORIJEN, PŘIDEJTE DO MRAZEM SUŠENÉHO KRMIVA ORIJEN ¼ ODMĚRKY(4LŽÍCE/60ML) TEPLÉ VODY NA JEDEN MEDAILONEK, POČKEJTE 3-6 MINUT A PODÁVEJTE.

FDF- TUNDRA-feeding

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace