Beaphar ZUBNÍ GEL s aplikátorem

100g Skladem > 5 ks 185 Kč
+

Čisté zuby a svěží dech bez použití kartáčku!

Beaphar Zubní gel s játrovou příchutí zajišťuje každodenní ochranu zubů Vašeho psa. Gel působí proti zubnímu plaku a předchází vzniku zubního kamene. Výsledkem jsou zdravé zuby a svěží dech Vašeho psa. Zubní gel obsahuje 3 enzymy (proteázu, amyloglukosidázu, glokózooxidázu).

Působení proti zubnímu plaku: různé druhy bakterií a proteinů obsažených v krmivu způsobují plak na zubech psa.
Beaphar Zubní gel obsahuje enzymy, jež bojují se škodlivými bakteriemi a zabraňují tak vzniku zubního kamene.

Boj proti vzniku zubního kamene: i malý kousek zubního plaku, který není ze zubů odstraněn, způsobuje vznik zubního kamene obsahujícího kalcium. Beaphar Zubní gel obsahuje složky, které na sebe kalcium navážou a zabrání tak vzniku zubního kamene. K zubnímu gelu je přiložen aplikátor, který usnadňuje nanesení gelu a zajišťuje, že si Váš pes na gel brzy zvykne a přijme ho jako součást každodenní ústní hygieny. Při prvním použití odstraňte fólii a připevněte aplikátor na otvor tuby.

Návod k použití:

Aplikujte tenkou vrstvu gelu na všechny zuby. Začněte u zadních zubů a postupujte k předním. Není problém, pokud Vám ukápne část gelu – Váš pes je pomocí jazyku nanese na zuby.

21. 05. 2018

- můj pes měl z toho průjem

09. 02. 2018
  • Mému psovi vyhovuje tento gel.

10. 11. 2016

29. 10. 2012
  • +++

doporučuji, psovi chutná

14. 09. 2012
  • není potřeba zubního kartáčku
  • Dva psi si nechají zuby natřít a třetí nechce,nevím,jak to udělat,aby držel.

Produkt jsem vybrala,jelikož jsem byla se svými psy u veter.dělat zuby pod narkozou a již jim narkozu nechci dávat, Tento produkt mě vyhovuje,aplikace je velice snadná,pokud pes drží a nechá si zuby ošetřovat , máme psy tři.U dvou je aplikace bezprob