Heureka fb
Stahněte si aplikaci Mobilní aplikace krmeni.cz pro Android Android a Mobilní aplikace krmeni.cz pro iOS iOS
Zavolejte nám: 737 051 520 (po - pá: 8:00 - 17:00)
košík: prázdný

Přihlášení a registrace

Přihlášení Facebookem

Přihlásit se Facebookem

PEDIGREE ADULT MINI hovězí

Pedigree Adult Mini je plnohodnotné suché krmivo pro dospělé psy malých plemen. Velikost granulí odpovídá velikosti čelistí psů malých plemen a podporuje optimální dentální hygienu. Jednotlivé přísady krmiva Pedigree byly pečlivě vybírány a tvoří 100% vyváženou recepturu pro celkové zdraví organismu zvířete.

Krmivo Pedigree Adult Mini kuřecí se zeleninou je složeno výhradně z kvalitních surovin a neobsahuje umělá barviva ani ochucovadla.

Vital Protection: suchá krmiva Pedigree uspokojí každodenní potřeby Vašich čtyřnohých kamarádů. Všechna krmiva obsahují aktivní látku, která působí preventivně proti tvorbě zubního kamene a speciální textura granulí podporuje čištění chrupu. Přírodní balastní látky a kvalitní bílkoviny přispívají k optimálnímu trávení, zinek a slunečnicový olej zlepšují kvalitu srsti. Vitamín E a minerální látky posilují imunitní systém. Pedigree Vital Protection udržuje Vašeho psa v dobré kondici.

Celý popis produktu

Složení:
obiloviny, maso a vedlejší živočišné výrobky (4% kousky kuřecího), oleje a tuky (0.5% slunečnicový olej), vedlejší rostlinné výrobky (2% sušené řepné řízky), minerální látky (1.9%, např. 0.7% natriumtripolyfosfát jako aktivní látka obsažená v hnědých kouscích kuřecího), rostlinné bílkovinové výtažky, zelenina (4% kousky karotky, 4% hrášek), rostlinný bílkovinový extrakt.
Přídatné látky:
nutriční látky:
vitamín A (11.782 IE/kg), vitamín B1 (21,8 mg/kg), vitamín B2 (37,4 mg/kg), vitamín D3 (1.299 IE/kg), vitamín E (119 mg/kg), pentahydrát síranu měďnatého (22 mg/kg), tetrahydrát síranu manganatého (79,7 mg/kg), jodičnan draselný (1,8 mg/kg), selenit sodný (0,65 mg/kg), monohydrát síranu zinečnatého (213 mg/kg).

Hodnocení tohoto produktu z  Heuréka.cz

23. 10. 2016
  • Velké balení, dobrá cena
Jsem spokojená, na rok bez starostí
17. 09. 2015
  • Malé granule. Psíkovi chutná.
  • Nevím o žádné nevýhodě.
Doporučuji.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace