Heureka fb
Stahněte si aplikaci Mobilní aplikace krmeni.cz pro Android Android a Mobilní aplikace krmeni.cz pro iOS iOS
Zavolejte nám: 737 051 520 (po - pá: 8:00 - 17:00)
košík: prázdný

Přihlášení a registrace

Přihlášení Facebookem

Přihlásit se Facebookem

PERFECT FIT cat ADULT losos

Perfect Fit Adult bohatý na lososa je ideální krmivo pro dospělé kočky s probouzejícími se smysly pro objevování okolí. Díky speciálnímu složení jsou granule ideální pro Vašeho tygříka a obsahují všechny nezbytné živiny a vitamíny. Pro výrobu granulí Perfect Fit Adult bohaté na lososa jsou používány pouze vysoce kvalitní suroviny. Losos je kočkami milovaný a velmi dobře využitelný, což může pozitivně přispět k trávení Vaší kočky. Biotin, zinek a omega-6 mastné kyseliny podporují zdravou a lesklou srst a pokožku. Křupavá struktura granulí čistí zuby při žvýkání a zajišťuje také zdravé dásně. Unikátní receptura napomáhá udržení zdravých močových cest.

  • Speciální receptura pro dospělé, čilé kočky
  • Pouze vysoce kvalitní ingredience
  • Se všemi důležitými živinami, minerálními látkami a vitamíny
  • Velmi chutné a dobře stravitelné
  • Biotin, zinek a Omega-6 mastné kyseliny pro podporu kůže a zdravé srsti
  • Křupavá struktura pro zdravé zuby a dásně
  • Prospívá zdravým močovým cestám
  • Bez barviv a konzervačních látek
  • V praktickém, znovu uzavíratelném balení
Celý popis produktu

Složení
sušená bílkovina (z toho 20% losos), pšenice, sušená živočišná bílkovina, sójový protein, drůbeží tuk, kukuřičná mouka, kukuřičný protein, sójová mouka, rýže (4%), hydrolyzovaná játra, kvasnice, chlorid sodný, chlorid draselný, slunečnicový olej (0,4%).

Nutriční doplňkové látky: vitamín A (9.521 IE/kg), vitamín B1 (24.9 mg/kg), vitamín B2 (42.7 mg/kg), vitamín C (98 mg/kg), vitamín D3 (1.050 IE/kg), vitamín E (1.000 mg/kg), biotin (0.59 mg/kg), síran měďnatý pentahydrát (24 mg/kg), L-karnitin (220 mg/kg), síran manganatý monohydrát (150 mg/kg), jodid draselný (1.9 mg/kg), taurin (4.186 mg/kg).

Analytické složky

bílkovina 34.0 %
tuk 14.0 %
vláknina 2.2 %
popel/popelovina 8.2 %
vápník 1.1 %
fosfor 1.0 %
omega-6 mastné kyseliny 3.0 %
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace