Heureka fb
Stahněte si aplikaci Mobilní aplikace krmeni.cz pro Android Android a Mobilní aplikace krmeni.cz pro iOS iOS
Zavolejte nám: 737 051 520 (po - pá: 8:00 - 18:00)
košík: prázdný

Přihlášení a registrace

Přihlášení Facebookem

Přihlásit se Facebookem

ARGI miska ZKOSENÁ pro kočky oranžová


Každému jednou za čas upadne kousek jídla mimo talíř, ale kočky jsou opravdovými odborníky na nepořádek kolem misek na žrádlo. S klasicky tvarovanou miskou mívají kočky často problém, protože žrádlo vytlačují čumákem ven a snadno si ušpiní vousky, které by měla mít kočka vždy čisté a v pořádku. Zároveň po sobě nechávají nepořádek, který musíte neustále uklízet. Miska pro kočky se zkoseným okrajem tyto problémy vyřeší díky svému elegantnímu modernímu zpracování.

Celý popis produktu


Jednoduchý efektivní design zajistí, že kočičí žrádlo zůstane v misce a zároveň se díky vhodně zvolenému tvaru prohloubení nemusíte bát, že by si kočka při jídle něco udělala s vousky. Zatímco čumák a tlamičku dostane kočka snadno ke žrádlu, vousky zůstávají mimo žrádlo. Miska je vyrobená z odolného plastu, je snadná na údržbu a potěší tak nejen chlupaté mazlíčky, ale i jejich páníčky.

Barva:
růžová, oranžová, zelená, modrá

Velikost:
19 x 5 cm

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace