21.11.15 Aktuality

Pošlete dárek do útulku?

ChytrýBalík.cz spustil 16. listopadu celorepublikovou akci „Pošli dárek balíkem“, díky které se až do 5. ledna posílají dárky zvířatům přímo do útulků. Lidé koupí, vyberou z vlastních zásob či věnují použité, ale zachovalé věci po svých miláčcích, a služba zajistí za symbolickou cenu 50 Kč přepravu přímo do zvoleného útulku.

„Sami máme velmi kladný vztah ke zvířatům, proto nás napadlo, že naší službou pomůžeme těm, co to potřebují. Stačilo jen oslovit útulky, jestli mají zájem, a akce byla na světě“, komentuje Robert, majitel. Výhodou je, že nikdo nemusí nic složitě hledat a vyplňovat. Přímo na www.chytrybalik.cz/podpora-utulku najdete seznam útulků podle krajů. Stačí si vybrat, který útulek chce podpořit, kliknout na "Poslat balík" a údaje útulku již budou předvyplněny. 

Rozhodli jsme se společně s kýmkoli, kdo bude mít chuť pomoci zvířatům v útulcích po celé České republice. Nemusí se nutně kupovat nové věci nebo posílat jen krmivo, v útulcích oceňují i další věci, které mnohé z nás ani nenapadnou – čistící prostředky, deky a jiné”, komentuje Jakub, majitel služby.