20.08.16 Aktuality

Pozvánka: Den pro štěně

Zveme všechny milovníky psů na III. ročník setkání Den pro štěně, který letos opět pořádá Občanské sdružení na ochranu opuštěných zvířat za podpory společnosti Pet Center CZ s.r.o., dne 28. srpna 2016 od 14:00 hodin v pražské Stromovce u restaurace Šlechtovka.

„Pořádáním Dne pro štěně se již třetím rokem připojujeme k mezinárodní aktivitě nazvané Puppy Mill Awareness Day vzniklé v roce 2004 v USA. Koncem srpna a začátkem září se v zemích Evropy, USA, Kanady i Austrálii pořádají akce, které upozorňují veřejnost na existenci množíren, nelegální obchody se zvířaty a především na jejich utrpení. V České republice jsme zatím, pokud vím, jedinou organizací, která se aktivně zapojila do iniciativy sdružující odpůrce množíren z celého světa,” říká Václava Brabcová, předsedkyně sdružení.

Těšit se můžete na ukázky výcviku policejních psů, asistenčních psů, agility i veterinární poradnu. Pejskové si budou moci užit masáže Dornovou metodou. Od společnosti Pet Center si pejsci mohou nechat odborně ošetřit drápky a ouška a občerstvit vodou, jídlem i pamlsky. Na místě bude možné získat chovatelské potřeby i slevy na nákup. Představí se veterinární záchranka a přítomna bude také Simona Smith a její kniha Továrna na štěňata. Nebude chybět ani módní přehlídka psů a soutěže pro ně. Pomoci psům z útulků a přispět na boj proti množírnám bude možné přímo na místě do kasičky veřejné sbírky...

KDY: 28. srpna 2016 do 14:00 hodin

KDE: Restaurace Šlechtovka, Stromovka, Praha 7

Den pro štěně moderuje Jana Stryková a odpolednem provede i folkrocková formace EM-band a přátelé. Vítání jsou psi i jejich páníčci, společně i samostatně.