PRINS ProCare MINI SUPER active

3kg NASKLADNÍME do 3týdnů 355 Kč Hlídat
+ GRATIS PAMLSEK - 1ks v ceně 45 Kč
Zavřít

Hlídat dostupnost produktu

Varianta:  

Katalog: 1002008

Kompletní krmivo pro psy - 100 % přírodní, za studena lisované krmivo

Doporučeno pro rostoucí a aktivní psy malých plemen. Vhodné pro březí a kojící feny.

Výhody lisování - neničí se v nich složky náchylné na teplotu, strava je koncentrovanější, podává se menší množství, žaludek není tak zatížen (snížení rizika torze žaludku, vhodné pro březí feny)


                                                                                                                                                                

ProCare Mini Super Active je lisované krmivo speciálně vyvinuté pro rostoucí a aktivní psy od 6 měsíců do 8 let. Toto kompletní jídlo udržuje vašeho psa ve skvělé kondici a podporuje zdravou kůži a lesklou srst. Esenciální mastné kyseliny poskytují dostatečnou energii pro vaše aktivní a / nebo březí nebo kojící feny. To všechno udržuje vašeho psa hravého a aktivního!

  • Vysoký přísun energie
    Obsahuje vyšší procentuální obsah tuku, který splňuje stravovací potřeby aktivních, březích, kojících a rostoucích psů. L-karnitin stimuluje metabolismus tuků.
  • Lososový olej
    Lososový olej je bohatý na omega-3 mastné kyseliny a podporuje zdravou, lesklou srst.
  • Kuřecí a krůtí maso
    Kuřecí a krůtí maso jsou bohaté na bílkoviny. Bílkoviny jsou důležité pro rozvoj a udržení zdravého a silného těla vašeho psa a zajištění dobrého stavu svalů.

SLOŽENÍ: Dehydratované kuřecí a krůtí maso (25 %), kukuřice, pšenice, živočišný tuk (hovězí), sušená čekanka, hydrolyzát drůbežího proteinu (3 %), maltodextrin, hemoglobinový prášek, plazmatický prášek, lososový olej (0,5 %), inulin, slunečnicový olej, kvasničný hydrolyzát, hydrogenfosforečnan vápenatý.

ANALYTICKÉ SLOŽKY: Hrubý protein 25 %, hrubé oleje a tuky 17 %, hrubý popel 7 %, hrubá vláknina 3 %, vlhkost 9 %, vápník, 1,3 %, fosfor 0,9 %, draslík 0,7 %, hořčík 0,1 %, sodík 0,4 %.

NUTRIČNÍ DOPLŇKOVÉ LÁTKY V 1 kg: E 672 vitamin A: 15,000 IU, E 671 Vitamin D: 1,500 IU, Vitamin E (a-tokoferol): 100 mg, L-karnitin 500 mg.

STOPOVÉ PRVKY V 1 kg: Železo (síran železitý): 50 mg, Jod (jodát vápenatý): 1 mg, Měď (síran měďnatý): 10 mg, Mangan (oxid manganičitý): 35 mg, Zinek (síran zinečnatý): 100 mg, Selen (seleničitan sodný): 0,3 mg.

TECHNOLOGICKÉ DOPLŇKOVÉ LÁTKY: E 565 lignosulfonáty 10 g, E 322 Lecitin 0,8 g.

Obsahuje přírodní antioxidanty (směs tokoferolů) a konzervační látky.