PRO PLAN cat DERMA salmon

400g Skladem 2 ks 115 Kč
+

Optimální výživa a ochrana pro kočky, která prokazatelně přispívá k udržení zdravé kůže a krásné srsti.

PRO PLAN DERMA PLUS je vysoce kvalitní receptura pro dospělé kočky, která obsahuje všechny esenciální živiny včetně vitamínů skupiny B, vitamínu E a zinku, omega 3 a 6 mastných kyselin a dietní vlákniny.

Kočky věnují mimořádně velkou pozornost péči o svou srst. Odhaduje se, že stráví přibližně jednu hodinu denně čištěním a lízáním své srsti. A právě to často vede ke vzniku smotků chlupů v žaludku ( trichobezoárů ).

Co jsou trichobezoáry?

* Díky drsnému povrchu jazyka kočka velkou část chlupů uvolněných při čištění spolkne. Tyto chlupy se pak hromadí v žaludku a vytvářejí kulovité smotky, které může kočka buď vyzvracet nebo vyloučit společně se stolicí.

Hairball Control se nachází v nové receptuře DERMA PLUS. Receptura , kterou sestavili veterinární lékaři a odborníci na výživu společnosti Purina, nabízí 3 řešení v jednom : omezuje tvorbu smotků chlupů, prokazatelně udržuje zdravou kůži a krásnou srst. Receptura obsahuje speciálně vybranou vlákninu, která dokáže navázat smotky chlupů v žaludku a usnadnit jejich transport do střeva, z něhož jsou pak vyloučeny ven společně z výkaly.

Receptura s lososem bude kočkám jistě chutnat - chuť receptury vyrobené z nejkvalitnějších surovin s vysokým obsahem lososa si kočky určitě zamilují.

Jemná a lesklá srst - díky obsahu omega 3 a 6 mastných kyselin a dalších esenciálních živin pro výživu kůže a srsti.

Pomáhá omezovat nadměrné vypadávání chlupů - díky vysokému obsahu bílkovin a komplexu živin jako jsou vybrané vitamíny a minerální látky, které podporují zdravou kůži a srst.

Umožněte vaší kočce volný přístup ke krmivu PRO PLAN po celý den.

Složení: Losos ( 16%), kukuřičná lepková moučka, pšenice, hrachový bílkovinný koncentrát, kukuřice, živočišný tuk, pšeničná lepková moučka, sušené bílkoviny z lososa, sušená řepná dužina, sušená vejce, minerální látky, sušený čekankový kořen, vedlejší výrobky živočišného původu, kvasnice.

Deklarované jakostní znaky: Bílkoviny 36,0%, tuk 16,0%, popel 7,0%, kyselina linolová min. 1,0%, vláknina 1,5%, vápník 1,2%, fosfor 1,1%, hořčík 0,1%.